Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nové přibližovadlo u NEONů ...


Neon

Recommended Posts

Tak jsme byli jistými (plánovanými;)) okolnostmi (většina už stejně ví) donuceni si koupit nové přibližovadlo ... :mrk:D

Je to sportovní trojkombinační typ ve sportovní úpravě.

V zimě se z něj může udělat KOMBI, v létě KABRIO.

Přibližovadlo má sportovní odpružený podvozek, přední náprava s natáčením. Výbava celkem standardní ... brzdy bez posilovače, nastavitelné řízení, odkládací prostory, uvnitř i vně přibližovadla, stahovací střecha a okna!

Výkon je závislý na tom, kdo jej řídí ...

Dá se špičkově složit (v pohodě a rychle se nasouká do kufru jak 405tý, tak i 406tý), takže to vypadá, že kombík ještě nebude zapotřebí, takže zůstaneme přinejmenším 1-2 roky věrni PEUGEOTu 406 (stejně by teď nebyl kešeň na moje vysněné BáWo f kombíku, f černý metle na hlínách ...) :D

[upravil dne 8/11/2007 Neon]

post-0-14109596918823_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Aluška

No koukám, že asi nejste moc pověrčivý :D Kočárek se přece jinak kupuje, až po narození mimča, ne?

Ale je pěkný a vypadá, že i praktický a cenově srovnatelný s mojí 306, ne? :myslim .

Může se koupit už před, ale nesmí být doma.

Jooooo tááááák, tak to jo. Já se v tom nevyznám, kočárek jsem ještě nekupovala a asi nějaký rok ještě kupovat nebudu :aut .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Aluška

No koukám, že asi nejste moc pověrčivý :D Kočárek se přece jinak kupuje, až po narození mimča, ne?

Ale je pěkný a vypadá, že i praktický a cenově srovnatelný s mojí 306, ne? :myslim .

Může se koupit už před, ale nesmí být doma.

Jooooo tááááák, tak to jo. Já se v tom nevyznám, kočárek jsem ještě nekupovala a asi nějaký rok ještě kupovat nebudu :aut .

Já bych to tak kategoricky netvrdil, víš jak se říká - když pán Bůh dopustí, i motyka spustí. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Aluška

No koukám, že asi nejste moc pověrčivý :D Kočárek se přece jinak kupuje, až po narození mimča, ne?

Ale je pěkný a vypadá, že i praktický a cenově srovnatelný s mojí 306, ne? :myslim .

Může se koupit už před, ale nesmí být doma.

Jooooo tááááák, tak to jo. Já se v tom nevyznám, kočárek jsem ještě nekupovala a asi nějaký rok ještě kupovat nebudu :aut .

Já bych to tak kategoricky netvrdil, víš jak se říká - když pán Bůh dopustí, i motyka spustí. :D:D:D

:o:potlesk:super Přesně. Nikdy neříkej nikdy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

:D:D:D

....samé dluhy, zřícenina, hysterický kocour a doma workoholik .... miminko? Do tohodle?

Panebože, co to tomu malýmu netopýřátku přejete, slečno Aluško??? :D:D:D

Jen to nejlepší zřejmě.:D

P.S. Nejlepší na tom je ten hysterický kocour:D:D. Jsem se málem potrhal smíchy.:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, to jste na tom docela dobře. My taky budeme mít dluhy a dluhy, bydlet ještě nemáme kde, snad příští rok na Vánoce, pokud se nebudou zedníci flákat a místo hysterického kocoura, máme chlupatou kouli s ušima až na zem, která sežere na co příde.

Takže je jasné, kdo je na tom lépe ;):D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...