Přejít na obsah
Neon

Nové přibližovadlo u NEONů ...

Recommended Posts

Tak jsme byli jistými (plánovanými;)) okolnostmi (většina už stejně ví) donuceni si koupit nové přibližovadlo ... :mrk:D

Je to sportovní trojkombinační typ ve sportovní úpravě.

V zimě se z něj může udělat KOMBI, v létě KABRIO.

Přibližovadlo má sportovní odpružený podvozek, přední náprava s natáčením. Výbava celkem standardní ... brzdy bez posilovače, nastavitelné řízení, odkládací prostory, uvnitř i vně přibližovadla, stahovací střecha a okna!

Výkon je závislý na tom, kdo jej řídí ...

Dá se špičkově složit (v pohodě a rychle se nasouká do kufru jak 405tý, tak i 406tý), takže to vypadá, že kombík ještě nebude zapotřebí, takže zůstaneme přinejmenším 1-2 roky věrni PEUGEOTu 406 (stejně by teď nebyl kešeň na moje vysněné BáWo f kombíku, f černý metle na hlínách ...) :D

[upravil dne 8/11/2007 Neon]

post-0-14109596918823_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

No koukám, že asi nejste moc pověrčivý :D Kočárek se přece jinak kupuje, až po narození mimča, ne?

Ale je pěkný a vypadá, že i praktický a cenově srovnatelný s mojí 306, ne? :myslim .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Aluška

No koukám, že asi nejste moc pověrčivý :D Kočárek se přece jinak kupuje, až po narození mimča, ne?

Ale je pěkný a vypadá, že i praktický a cenově srovnatelný s mojí 306, ne? :myslim .

Může se koupit už před, ale nesmí být doma.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Trundik

Jooooo tááááák, tak to jo. Já se v tom nevyznám, kočárek jsem ještě nekupovala a asi nějaký rok ještě kupovat nebudu :aut .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jooooo tááááák, tak to jo. Já se v tom nevyznám, kočárek jsem ještě nekupovala a asi nějaký rok ještě kupovat nebudu :aut .

Já bych to tak kategoricky netvrdil, víš jak se říká - když pán Bůh dopustí, i motyka spustí. :D:D:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Mila_S

Já bych to tak kategoricky netvrdil, víš jak se říká - když pán Bůh dopustí, i motyka spustí. :D:D:D

:o:potlesk:super Přesně. Nikdy neříkej nikdy!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Netopýrka

V tomto případě nejde ani tak o motyku, jako o Davea :aut

...ale v podstatě mají pravdu - never say never again :)

No nevim jestli "again" je v tomhle případě přesně, ale díky že ses nás alespoň ty zastala.;);)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Netopýrka

:D:D:D

....samé dluhy, zřícenina, hysterický kocour a doma workoholik .... miminko? Do tohodle?

Panebože, co to tomu malýmu netopýřátku přejete, slečno Aluško??? :D:D:D

Jen to nejlepší zřejmě.:D

P.S. Nejlepší na tom je ten hysterický kocour:D:D. Jsem se málem potrhal smíchy.:D:aut

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vidíš, to jste na tom docela dobře. My taky budeme mít dluhy a dluhy, bydlet ještě nemáme kde, snad příští rok na Vánoce, pokud se nebudou zedníci flákat a místo hysterického kocoura, máme chlupatou kouli s ušima až na zem, která sežere na co příde.

Takže je jasné, kdo je na tom lépe ;):D .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku