Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak sem potkal srnu


Oliver Riedel

Recommended Posts

Jedu si to takhle po obědě domů od našich,mokrá silnice,deštík,navíc bláto na silnici od stavbařů,tak jedu rozumně,no a z ničeho nic hop,v půlce silnice srna a kouká mi do očí...

Příznám se,že sem zazmatkoval a dupnul na brzdu...

Netušil sem,že se auto na blátíčku dokáže takhle rozklouzat,jen sem stačil strhnout volant,na centimetry se vejít mezi dva ořechy a čumákem se zapíchnout do pole...

Naštěstí to odnesl jen přední nárazník,srna v klidu,jako by se nechumelilo,odhopkala vesele pryč,já se vyhrabal z pole ven a trošičku rozklepanej dojel domů.

Takže pro ostatní varování-lesní zvířátka migrujou,proto mimo hlavní tahy dávejte pozor,vždycky to nedopadne takhle dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Oliver Riedel

Jedu si to takhle po obědě domů od našich,mokrá silnice,deštík,navíc bláto na silnici od stavbařů,tak jedu rozumně,no a z ničeho nic hop,v půlce silnice srna a kouká mi do očí...

Příznám se,že sem zazmatkoval a dupnul na brzdu...

Netušil sem,že se auto na blátíčku dokáže takhle rozklouzat,jen sem stačil strhnout volant,na centimetry se vejít mezi dva ořechy a čumákem se zapíchnout do pole...

Naštěstí to odnesl jen přední nárazník,srna v klidu,jako by se nechumelilo,odhopkala vesele pryč,já se vyhrabal z pole ven a trošičku rozklepanej dojel domů.

Takže pro ostatní varování-lesní zvířátka migrujou,proto mimo hlavní tahy dávejte pozor,vždycky to nedopadne takhle dobře...

No to byla klika že jsi ji netrefil, nebo jeden z těch ořechů. Hlavně že jsi celej;)

[upravil dne 7/11/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to u nás to je to samí ,všude kolem samej les a samí zvířata.kdysi sem trefil srnku cca v 70km/h s Kadettem a sirka byla caput a já měl máčklou kapotu a světlo.se 405kou sem taky jednu trefil,vyskočila z příkopu a já nestihl dát ani nohu na brzdu.ještě že sem jel pomalu a tu srnku jentak ťuknul.teď z 306tkou zatim nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já si myslím, že kdybys ji terefil, tak mohl být aspoň gulášek, z to není špatný. :mrk

Předek je tak jako tak v prdeli, taks mohl mít aspoň satisfakci.

Mmch, autem se mi to stalo dvakrát, to je pohodička, ale jednou jsem sejmul koloucha na motorce (běžel za mámou). To byla sranda. A natrh jsem si při tom prdel já sám. :D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

joo podzim tu mame v plne parade a fyzikalni zakony jsou neuprosne. Hlavne ze to dopadlo jeste takhle. BTW mel jsi letni nebo zimni gumy ?

Na blátě je to skoro jedno, když to máš zaprasený od náklaďáků, tak s tím stejně nic neuděláš, kor když to rozmokne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mně se podaří před první přibrzdit a trefit až druhou, nebo třetí. U nás ty svině běhají po více, proto když přeběhne jedna, tak nečumím s otevřenou pusou " jé srnka " a hledím směrem odkud běžela na ten flashback. Naposledy takhle v zimě v den plesu jsem ji trefil Rapidem, nic se nestalo, srnka napůl živá, následně cesta pro nůž domů atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som v lete na diaľnici v Maďarsku pri ceste na dovolenku zostrelil nejakého veľkého psa, zobral som ho na "komoru" - presne na stred auta /manželkin FF II./, následne odťah domov, oprava cca 65 000 Sk + odťah + stratená ŠPZ-ka. na dovolenku sme išli o 2 dni na Peugeote /pri návrate cca 25 km od domova holub na predné sklo, našťastie bez škôd na aute, holub bol :super s opačne obráteným palcom/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se taky přidám:

V pondělí ráno jsem pospíchal na letiště (kolem šesté) a jedu si z mírného kopce asi 110. Blížil jsem se k zatáčce, navíc se zespodu blížilo auto, tak jsem začal lehce brzit (asi na 70) a chvilku předtim, než jsme se minuli, jsem jen zahlídl šedohnědej flek a pak už jsem jen slyšel buch, buch a hotovka. Nebyl čas, tak jsem frčel dál a škody obhlídl až po zastavení na letišti.

Kdybych měl čas, tak bych zastavil, toho zajíce našel a zadupal bych ho do asfaltu:grr:grr Takže mě čeká opět sundat přední nárazník, svařit roh a přivařit zpátky boční držák nárazníku. Nic jinýho se naštěstí nestalo, ale i tak to docela nas*re...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nějak nám ty zvířátka moc běhají po silnici. Já včera večer asi o pul šesty, jel jsem z rodičáku, tma jak v pytli a za pravotočivou zatáčkou stála srna uprostřed pravyho pruhu, no nemít ABS a nebýt toho že skočila zpět do lesa tak jsem měl čumák asi na mraky, taky klika že nic proti nejelo. Manželka má voči z dulku ještě dneska:o Uf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Radek Hurvajz

.... . Manželka má voči z dulku ještě dneska:o Uf

Tak jí je fofrem zatlač, to přece nemůže bejt vůbec hezkej pohled na ženu s vočima ven z důlku - stát se to Helče, tak snad strachy ani neusnu

No copak to já bych ji voči zatlačil už dávno, ale kdo by se o mě staral potom:D:D:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt paráda ... Z některejch příspěvků nemůžu:bojim

Copak ty zvířata za to můžou, že zrovna přes jejich rajon vede silnice? Co mají asi dělat, když pole jsou čím dál menší kvůli nechutně roztoucí zástavbě a aut tím pádem jezdí 10x víc, než před 10ti lety ...

Ti zajíci vběhnou pod auto určitě schválně, aby vám udělali co největší škodu:( Sem fakt neviděl ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...