Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem brzdy


BADE

Recommended Posts

máš několikero možností. Buď použiješ ten rádoby závitník, který se levotočivě zatočí do díry vyvrtané do toho alonemého šroubu, nebo ho odvrtáš a přeřízneš závit, nebo - pokud ti ještě neco vyčnívá obrousíš a požiješ menší klíček..

zlom vaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BADE

no kamo vsetky tieto moznosti som vyskusal ale nic s toho mi nepomohlo jeden mechanik mi vravel ze tam man narezat normalni zavit a dat tam skrutku a medenu podlozku ze on si to tak spravil na žigulaku a doteraz to funguje

přiznám se , že jedno kolo jsem taky takhle sbastlil. Když potřebuješ jet a spícháš !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když ten starý odvzdušňovák odvrtáš a uděláš normální závit-M 8,nebo M10,šoupneš tam normální šroubek a měděnou položku-jak už to tady někdo psal,bude to fungovat bez problémů,jen odvzdušňování jde trošku hůř,ale v pohodě.ale musíš vytáhnout píst ze třmenu,jinak by tam zůstaly špony!!!

jo,a co se týká navařování plocháčků a matiček-tak s tím asi neuspěješ,pokud ho jednou ukroutíš,je to většinou v pr*eli,utrhne se to zase kousek od svaru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Jak už tady bylo řečeno,odvrtej ho,dojdi si koupit do mototechny jinej o číslo větší ,bude novej,prořízni si novej závit podle toho co si koupíš a máš po starostech

to by mě zajímalo,jak tam chceš udělat ten kužel,kde normální odvzdušňovák těsní.... :myslim

asi nijak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi tu někdo nabízel, že na umí na CNC laseru vypálit do toho utrženého odzvdušňováku šestihran, kterým to pak jde povolit. Povolit klasickým vytahovákem to toiž většinou nejde, stejně tak navařit matici se povede málokdy. A jen tak mimochodem - už tu bylo několikrát popsáno, že na to máte myslet PŘEDEM, a když je jasné, že se to dlouho nepovolovalo, rovnou na to povolení vzít autogen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...