Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brzdový spínač


KoNG

Recommended Posts

Ahoj

Jde u 206 štělovat brzdový spínač ? Jde mi o to že spíná světla až když opravdu fest zamáčku brzdový pedál což je bohužel nedostatečné jelikož bych takto nikdy v reálu nebrzdil maximálně při nějaké krizové situaci :)

Díval jsme se ale nijak regulovat zřejmě nejde :( má s tím někdo zkušenost ?

[upravil dne 6.11.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 206 tam je plastový spínač.Zkus se podívat pod palubku k tomu spínači a domáčknout ho zpět na své místo.Může se stát, že tím šlapáním na pedál a následným vracením se trošku posunul.A nebo u něho máš již vymačkané resp.opálené kontakty, takže časem přestane fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MartinR

U 206 tam je plastový spínač.Zkus se podívat pod palubku k tomu spínači a domáčknout ho zpět na své místo.Může se stát, že tím šlapáním na pedál a následným vracením se trošku posunul.A nebo u něho máš již vymačkané resp.opálené kontakty, takže časem přestane fungovat.

Právě že byl nedávno měněný v Peugeotu :o Domáčknutý je dost ;)

[upravil dne 6.11.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

asi to tak udělám a nebo reklamuji opravu ? :D ikdyž otraovovat se s těm bl... v Artcomu se mi fakt nechce

Zítra na to kouknu a vypíši si potřebné čísl opro koupení v Peugeotu :super

[upravil dne 6.11.2007 KoNG]

no reklamovat opravu snad ani ne. Ja to řeším tak , že posadím technika do auta s autem zády k výloze , našlapu mu to, aby byl tvrdý pedál a potom mu řeknu,. jak se mu líbí ty brzdový světla. Nejlepší je vlastní zkušenost. Jen mě zaráží , kam jde spolehlivost. Mám 20 let starý auta a kde je zrzdovej spínač nevím, pokud se dotknu pedálu, světla svítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MartinR

U mé původní 205 jsem to taky nevědel.

To KoNG:Jinak v Peugeotu ho nekupuj.Kup ho třeba v Autobenexu.Bude to ten samý,Také značkový díl od stejného výrobce, ale nezabalený v obalu od Peugeotu a hlavně!Bude za polovinu ceny v Peugeotu.

Co jsem se dival na autokelly tam ho nemají je tam jakýsi speciální tuším 5 vodičů :o

http://obchod.autobenex.cz/obrazekt/101/17217.jpg

tento to není

[upravil dne 6.11.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak čtu, tak to začalo zlobit po výměně v Artcomu. Asi tam dali jiný typ s jinou stavební délkou.

Takže - není třeba nadávat na Peugeoty a jejich brzdové spínače, ale na lidi.

Neohybej to (nenič si vlastní auto), dej tam ten co tam patří a najdi si lepší servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MartinR

Je tam dvoukontaktový.

JJ dalo se to čekat u neMUX verze

pořešil jsme to tak že jsem porovnal ten plech byl nějaký pruhnutý nevím či umyslně nebo to nějakej tut v servise ohnul když ten spínač měnily. A seřídil tim vytahovacím kolíčkem a je klid :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...