Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 hdi


Peca24

Recommended Posts

Peugeot 405, 2.0 HDi, 4x4, rv.1995/96, 80kw, STK a EM

Dvouzonová Digiklima, 4x El.okna, Anatomická Sedadla -Alcantara (kůže), ton.okna, stereo, repro, servo, 4x kotoučové brzdy 180 000KM, 4x opěrky hlavy.

Specialitka tohoto vozidla je-Motor z Peugeot 406 2.0 HDi, převodovka Peugeot 406, Tachometr Peugeot 406 , orig. výfuk Peugeot 406, El.zrcátka Peugeot 406, speciální hydrodinamické tlumiče (Citroen), ALU kola Peugeot 405 M16, 4x4 Peugeot 405 M16, tuning nárazníky.

Vozidlo je velmi precizně stavěno na zakázku z několika orig.dílů. Nevídané vozidlo, pouze 1 kus v ČR.

Výborný stav a jízdní vlastnosti.

Cena: 69 000 Kč. DPH není. Leasing nebo Úvěr na místě zajištěn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Papírově určitě zajímavé autíčko.....

405 MI16 x 4 s převodovkou a motorem z 406....

Mít navíc 60 papírků tak bych se s tím klidně jenom fotil.....

Být to oficiální přestavba, nebo origo model, nemuselo by to být špatné :)

V inzerátech na Severní Moravě bylo něco podobného v černé barvě......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechno bych zkousl.ale to hádéíčko nevěřím,že tam legálně dostali.vím jaký je problém změnit jen typ motoru-i když je praktiky shodný.....musíš žádat zastoupení peugeotu o vyjádření a to musí být fakt skoro stejný(výkon,emise a pod.) a i tak je to maso.u nás je sice možné všechno,ale to by musela být těžká tlačenka a kdo ví co by se dělo,kdyby to toho začal někdo šťourat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peca24

....

Vozidlo je velmi precizně stavěno na zakázku z několika orig.dílů. Nevídané vozidlo, pouze 1 kus v ČR.

...

aha, takže když si někdo takhle zbastlí a zprasí T16ku (nebo Mi16, nepoznám to) a nesežene motor, tak tam hodí první co najde a ona to je je precizní stavba na zakázku ib.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle auto znám, stálo unás v jednom autobazaru a je to šílenej paskvil byl jsem se na to podívat asi před 1/2 rokem a zjistil jsem, že kastle a převodovka je původně z Mi16 x4 , motor ze 406 HDi a papíry jsou ze 405 Td + vnitřek napůl 406 a 406, a že by to byla nějaká nádhera tak to teda ne, ani vnitřek nebyl pořádně spasovanej, prostě hrůza:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Freedy: Nechci rejpat, ale nemyslim si že to původně byla Mi16x4, protože na zadku má křídlo z T16 a v interiéru polokůži, což jsem viděl vždy akorát tak v Téčku, v Míčku nikdy.:super

EDIT: Neříkám, že to tam nemůže mít daný z T16, ale takovýhle kombo to by bylo už trochu moc.

[upravil dne 7.11.07 Mefisto86]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...