Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

DEŠTOVÝ SENZOR


honzyh

Recommended Posts

Dej první polohu steřačů samozřejmě po zapnutí klíčku nebo nastartování a podívej se ven na čelní sklo za zrcátkem,nejlepe večer po tmě jestli tam svítí oranžová dioda,jestli svítí tak tam je deštový senzor,zakryj ho palcem a uvidíš.....jestli nic nesvítí není tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekde jsem na netu univerzalni destovej senzor videl, ale podrobnosti uz nevim, ja jsem si do svoji 406 dodelal original verzi, sehnal jsem ji onehda od Davida106 s16 bratru za 500Kc :) je treba prepojit asi 5 dratu pod palubkou, v tom problem neni, zatim akorat resim ze mi moc nedrzi kovove drzacky toho senzoru na prednim skle, prilepim to a tak do mesice dvou se mi to zase odlepi, zkousel jsem oboustrannou pasku, epoxid,sekundove lepidlo a lepidlo na autoskla ( to lepidlo na autoskla jsem bohuzel nepouzil s doporucenym primerem, ale ten uz mi Pe.Tr sehnal tak ted to zkusim prilepit presne dle postupu )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

a do jakyho auta to chces ? myslim ze by se ten ze 406 stary model dal implementovat i do jineho auta, to zapojeni neni nijak slozity, dve relatka + senzor

No do 505 - trochu mě ten nápad chytil.

Ale diky za info, není to špatný nápad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Ferry

a do jakyho auta to chces ? myslim ze by se ten ze 406 stary model dal implementovat i do jineho auta, to zapojeni neni nijak slozity, dve relatka + senzor

No do 505 - trochu mě ten nápad chytil.

Ale diky za info, není to špatný nápad...

do veterana chces cpat takovyhle vymozenosti ? :D ja te nepoznavam, myslel jsem, ze chces zachovat co nejvic seriovej stav

[upravil dne 7/11/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

do veterana chces cpat takovyhle vymozenosti ? :D ja te nepoznavam, myslel jsem, ze chces zachovat co nejvic seriovej stav

[upravil dne 7/11/07 Ferry]

Jo to máš pravdu, ale stejně ti to nedá tam něco nepřidat... A tohle by navíc nebylo moc vidět...

A kdo ví, třeba to ty nejlepší 505ky měli a ani o tom nevím, tak, jako jsem dlouho nevěděl o tom, že už 604 a 505 měli stěrače na světlech... :)

Víš, podobnej problém je s dálk.ovládáním, které samozřejmě 505ky měli, jenže už žádné nelze sehnat a ty co se seženou jsou na odpis. Takže jednoduší řešení je sehnat klasickej alarm, který to plně nahradí, taky to není originál a taky to není "moc" vidět...

Jsou to jen úvahy, které se možná nesplní... Ale co kdyby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...