Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Novy cenik ND od Peugeotu CR


Dydzej

Recommended Posts

Letos jsem byl na dovolene ve Francii (Dijon) a mel jsem problem s lankem plynu na sve 106 Sport. Perlickou je, ze ve Francii za je to lanko v prepoctu o 500,- Kc levnejsi nez v Peugeotu v Olomouci. Za praci maji stejnou sazbu. Mel jsem obrovskou chut napsat primo do automobilky, jakou reklamu jim Peugeot CR dela...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Nevite jak zjistit katalogove cislo nejkeho materialu?

Potrebuji zjistit cenu sady nahradnich pojistek a zarovek a jeste trianglu, quliva povinne vybavy.

Pripadne jake fsecky typy zarovek a pojistek jsou pouzite u 206 sw, abych to testnul cenove i jinde...

Predem diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To CD je pomale a musite ho tezce shanet. Doporucuji WWW.ELCATS.RU

Je to rychlejsi a dostupne pro vsechny.

Ja CD vubec nepouzivam a to je mam original od Peugeota.

Abych ale neprechvalil, nektere veci jsou pozadu (aktualizujou pozdeji), ale to ty vase CD budou asi taky.

2 LaHab: zacinam pochybovat o tvem zdravem usudku.Az budes kupovat tu tvoji vysnenou krasavici, tak z nich tu vybavu vyraz zadarmo

A kdyz jsi spatny vyjednavac, tak si to kup v makru, to stejne by si dostal u peugeota.

Ad cena ND: ceny ND si urcuje kazdy importer samostatne, v CR jsou proste lidi zvykli za dily na zahranicni auta platit hodne tak se toho zneuziva. K te doprave: z vesoulu do prahy to bude cca 1100 km, takze kdybych si ty lanka dovezl 3, tak mam dopravu zaplacenou. Peugeot CR si dopravu dela sam, ma boxery s navesem (opravdu naves, je to takovy maly kamion).

Pokud uz se LaHab zamysli proc je drazsi lanko u nas, tak si zjisti sazbu DPH tam a tady, s tim uz by si byl o neco bliz pravde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš asi pravdu - už jsem nad tím taky uvažoval, že co nevyjednám s nimi, tak budu muset koupit jinde, ale 4 z 5 očních lékařů doporučují vědět co bych chtěl koupit a tedy ještě jednou se ptám - jaké jsou v 204 SW járovky?

Nerad bych platil za povinné nevybavení cestou ze salůůnu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...