Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde chcípnout 306 hdi


honzabreak

Recommended Posts

Původně zaslal: foxo

no xantiku, tak to vypada tak, ze najdem na vrakaci, 80kw verziu, vyberem z nej turbo a intercoler, a namontujem do mojej, a mam 80 kw??? myslim, ze je tam teho vic rozdilneho, ne len turbo.... :myslim:nevim ja tam lejem naftu od kamosa uz pol roka, a vsetko klape jak ma. Skus tam dat ty alebo prema, alebo leo neco ineho nez shell, a pak to nejde nastartovat, nechce chcipnut, a ine poruchy, o kterych ty chalani pisali, takze to nebude take jednoduche.. teda aspon myslim. Sam eddy povedal, ze ta 80 je omoc poruchovejsi.. tak tak.... :)

Jezdím také na naftu od místních nenadnárodních čerpaček. Jednou jsem prostě nabral něco horšího a asi na sebe upozornila odcházející součástka. Od té doby je naštěstí klid, ale radši jsem ostražitý (jinak auto jezdilo 6 let na německou naftu a já ho mám teprve rok).

Pokud se s Xantikem zase někdy uvidím na srazu, tak probereme to vyčištění sítka. Teď se tím nechci zabývat, dokud je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: foxo

Jak tak nato vsetko kukam, ty 80kW varianty HDi sa furt seru, a su haklive uplne na vsetko. To su motory tak akurat na vystavu!!! Ten 66kw je sice slabsi, ale nema zadne problemy s nicim, je o 90%spolehlivejsi oproti jeho silnejsej variante.

Neuraž se, ale trošku si přestřelil ty výstavo. Je to P 306 break 2.0 HDi 66kw 2001. Se o mlouvám,měl jsem to upřesnit hned na začátku.

[upravil dne 20.11.2007 honzabreak]

[upravil dne 20.11.2007 honzabreak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...