Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

koupe peugeot 406


kloudiss

Recommended Posts

Nutkání? Huf, tak to jsem měl minulý týden taky... :aut a to tak silné, že jsem slítal všechny bazary světa a Čech, až jsem na třetí pokus z jednoho takového odjížděl a a cítil se jak na randeti, kde konečně padla ta dlouho očekávaná, první nesmělá pusa. A výsledek po prvním týdnu za volantím kolečkem? Láska jako trám...

Neváhej a skoč... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEVAHEJ A TOC! ...volantem...ale predteam Nevahaj a kupuj! ...a este poriadne overuj a kontroluj... Tos ludia su svine. Ale nie tea tu na fore...ale v bazaroch. Ja som maximalne spokojny. Na mojej mam uz odjazdene cez 150t. Co Ta neminie pri 406 HDi je zotrvacnik(ja este ficim na origo, ale uz popiskuje)...ale co Ti tu budem vypisovat. :mrk Je tu toho vela popisaneho. Staci len trosku hladat. Prajem Ti stasne oko a ruku pri vyber! :super

Původně zaslal: kloudiss

Zdravim,mam nutkani koupit 406 2.0 HDI,strasne rad bych slysel nejake poznatky,myslim tim motor,jizdni vlastnosti atd.Dekuji:myslim

[upravil dne 5.11.07 kadaver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

2,2HDI se nemusis bat, to co se muze pos.... je i na 2,0HDI (trysky,turbo,egr atd.) mato 16 ventilu a dva vyvazovaci hridele,tak je to šepot, jen jsou vzdy s FAP. Byvaj v lepsi vybave a vetsinou na 16".Ja jsem po roce spokojenej.

a zerou tak o litr vic bych dodal...to nechtejte vedet kolik zere moje C5tka v automatu, zlata 605 :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na spotřebu udávanou výrobcem - 6,5l se lze bez problému dostat, to zaleží na stylu jízdy a naročnosti trasy a na gumách - na zimákách je znát,že jdou tíž. Mám za celou dobu 6,4l a posledni dobou 6,2l.:super

- se pochlub se spotřebou na automatu?:o to máš jako daň za pohodlí.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

2,2HDI se nemusis bat, to co se muze pos.... je i na 2,0HDI (trysky,turbo,egr atd.) mato 16 ventilu a dva vyvazovaci hridele,tak je to šepot, jen jsou vzdy s FAP. Byvaj v lepsi vybave a vetsinou na 16".Ja jsem po roce spokojenej.

100% také tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...