Přejít na obsah
kloudiss

koupe peugeot 406

Recommended Posts

Nutkání? Huf, tak to jsem měl minulý týden taky... :aut a to tak silné, že jsem slítal všechny bazary světa a Čech, až jsem na třetí pokus z jednoho takového odjížděl a a cítil se jak na randeti, kde konečně padla ta dlouho očekávaná, první nesmělá pusa. A výsledek po prvním týdnu za volantím kolečkem? Láska jako trám...

Neváhej a skoč... :roker

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

NEVAHEJ A TOC! ...volantem...ale predteam Nevahaj a kupuj! ...a este poriadne overuj a kontroluj... Tos ludia su svine. Ale nie tea tu na fore...ale v bazaroch. Ja som maximalne spokojny. Na mojej mam uz odjazdene cez 150t. Co Ta neminie pri 406 HDi je zotrvacnik(ja este ficim na origo, ale uz popiskuje)...ale co Ti tu budem vypisovat. :mrk Je tu toho vela popisaneho. Staci len trosku hladat. Prajem Ti stasne oko a ruku pri vyber! :super

Původně zaslal: kloudiss

Zdravim,mam nutkani koupit 406 2.0 HDI,strasne rad bych slysel nejake poznatky,myslim tim motor,jizdni vlastnosti atd.Dekuji:myslim

[upravil dne 5.11.07 kadaver]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

2,2HDI se nemusis bat, to co se muze pos.... je i na 2,0HDI (trysky,turbo,egr atd.) mato 16 ventilu a dva vyvazovaci hridele,tak je to šepot, jen jsou vzdy s FAP. Byvaj v lepsi vybave a vetsinou na 16".Ja jsem po roce spokojenej.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: p406b

2,2HDI se nemusis bat, to co se muze pos.... je i na 2,0HDI (trysky,turbo,egr atd.) mato 16 ventilu a dva vyvazovaci hridele,tak je to šepot, jen jsou vzdy s FAP. Byvaj v lepsi vybave a vetsinou na 16".Ja jsem po roce spokojenej.

a zerou tak o litr vic bych dodal...to nechtejte vedet kolik zere moje C5tka v automatu, zlata 605 :)))

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

na spotřebu udávanou výrobcem - 6,5l se lze bez problému dostat, to zaleží na stylu jízdy a naročnosti trasy a na gumách - na zimákách je znát,že jdou tíž. Mám za celou dobu 6,4l a posledni dobou 6,2l.:super

- se pochlub se spotřebou na automatu?:o to máš jako daň za pohodlí.:aut

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: p406b

100% také tak...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku