Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Buchanie kufra


DeathRabbit

Recommended Posts

Dávnejšie mi vŕzgaly piate dvere. Myslel som si, že je to kvôli plátu z MDF, kde mám osadené trojpásma, tak som ho sfrézoval asi o 2 centy, ale problém bol v zatváraní. To som prestriekol silikonovým olejom a pohoda.

Lenže teraz vznikol iný problém. Kedže to staré pláto bolo asik trošku väčšie (dvere išly zavrieť v poho, tak neviem), vytlačilo dvere a teraz keď je menšie, tak dvere nemajú tu oporu a buchajú pri každej nerovnosti, akokeby ani neboli zavreté. Čo s tým? Vymeniť celé zatváranie, alebo bude stačiť tá pružinka v tom? Hmm neviem... Mal niekto podobný problém?

Za prípadne rady a odpovede vopred ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohol by prosim niekto odfotit tu kovovu tycku v tom zamku, kde ma byt ta buzirka. Mne tiez buchaju piate dvere a tu buzirku tam pravdepodobne nemam :myslim, ten zamok som skusal aj posunut, trochu to buchalo menej, ale stale to bucha pri prejazde cez nerovnosti. Neda sa ta buzirka nejako prirobit alebo niecim nahradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tááák...dnes som to na skúšku oblepil len tak hocijak izolačkou a na 90% to eliminovalo to buchanie. Ak to urobím poriadne a tej pásky dam viac, tak určo to bude 100% :D ... A ešte jeden ochotný chalanisko mi napísal maila a poradil pásku na koberce. Myslím, že myslel, takú tkaninovú (lebo tá je odolnejšia).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...