Jump to content
Sign in to follow this  
DeathRabbit

Buchanie kufra

Recommended Posts

Dávnejšie mi vŕzgaly piate dvere. Myslel som si, že je to kvôli plátu z MDF, kde mám osadené trojpásma, tak som ho sfrézoval asi o 2 centy, ale problém bol v zatváraní. To som prestriekol silikonovým olejom a pohoda.

Lenže teraz vznikol iný problém. Kedže to staré pláto bolo asik trošku väčšie (dvere išly zavrieť v poho, tak neviem), vytlačilo dvere a teraz keď je menšie, tak dvere nemajú tu oporu a buchajú pri každej nerovnosti, akokeby ani neboli zavreté. Čo s tým? Vymeniť celé zatváranie, alebo bude stačiť tá pružinka v tom? Hmm neviem... Mal niekto podobný problém?

Za prípadne rady a odpovede vopred ďakujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frézovat plato byla škoda a blbost.Zámek na karoserii se dá povolit s posunout dle potřeby, aby se vymezila vůle.Jinak k potlačení bouchání je na té dosedací tyčce v kufru taková jakoby bužírka,která tyto kovové zvuky také eliminuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mne buchal kufor tiez, posuval som aj zamok, silikonoval ho ale nepomohlo to, nakoniec som prisiel na to, ze som mal poskodenu buzirku v zamku, stacilo ju pootocit poskodenou stranou dopredu a buchanie prestalo, teda aspon zatial :mrk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemohol by prosim niekto odfotit tu kovovu tycku v tom zamku, kde ma byt ta buzirka. Mne tiez buchaju piate dvere a tu buzirku tam pravdepodobne nemam :myslim, ten zamok som skusal aj posunut, trochu to buchalo menej, ale stale to bucha pri prejazde cez nerovnosti. Neda sa ta buzirka nejako prirobit alebo niecim nahradit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tááák...dnes som to na skúšku oblepil len tak hocijak izolačkou a na 90% to eliminovalo to buchanie. Ak to urobím poriadne a tej pásky dam viac, tak určo to bude 100% :D ... A ešte jeden ochotný chalanisko mi napísal maila a poradil pásku na koberce. Myslím, že myslel, takú tkaninovú (lebo tá je odolnejšia).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...