Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Venkovní teploměr P306


go.play

Recommended Posts

Původně zaslal: go.play

Přestal mi z nějakého důvodu fungovat venkovní teploměr, místo hodnoty teploty vzduchu, mi tam blikaj jen tři vodorovný čárky. Nevíte někdo co s tim může být, krom toho že to je asi rozbitý :D? P306 1.6, r.v.93

Měl jsem ten samej problém, musel jsem odmontovat zrcátko u spolujezdce (z vnitřní strany dveří odstranit plastový kryt, vyšroubovat 3 šrouby - pozor při odstraňování posledního zrcátko přidržovat - viselo by pouze na konektoru, rozpojit konektor a rozdělat zrcátko)

Moje závada spočítala v ulomeném drátku z čidla, který vyčnívá ze spodní strany zrcátka.

Připájel jsem tam ulomený drát - šlo to blbě, protože mi z čidla čouhal pouze kousek. :(

Teď už mi to šlape OK. :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: go.play

Přestal mi z nějakého důvodu fungovat venkovní teploměr, místo hodnoty teploty vzduchu, mi tam blikaj jen tři vodorovný čárky. Nevíte někdo co s tim může být, krom toho že to je asi rozbitý :D? P306 1.6, r.v.93

Měl jsem ten samej problém, musel jsem odmontovat zrcátko u spolujezdce (z vnitřní strany dveří odstranit plastový kryt, vyšroubovat 3 šrouby - pozor při odstraňování posledního zrcátko přidržovat - viselo by pouze na konektoru, rozpojit konektor a rozdělat zrcátko)

Moje závada spočítala v ulomeném drátku z čidla, který vyčnívá ze spodní strany zrcátka.

Připájel jsem tam ulomený drát - šlo to blbě, protože mi z čidla čouhal pouze kousek. :(

Teď už mi to šlape OK. :D:papa

dík za radu, o víkendu se na to zkusim podívat, doufám že to bude ono

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skús premerať vonkajšie čidlo. Jo to buď PTC, alebo NTC, alebo nejaký PN prechod.

Je to jednoduché, zvládneš to aj s obyčajným ohmetrom. Keď čidlo prihrievaš napr. rukou,

mala by hodnota odporu čidla buˇstúpať, alebo klesať. Ak to takto funguje tak čidlo je ok

a chyba je niekde ďalej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Endroo

Mám ten samý problém. teda ne že by mi to nějak vadilo, já bych tam ten displej zrušil uplně, protože čas mám na autorádiu a tam vypadají lépe. a bez té teploty bych se obešel. ;) kdybych ten displej odpojil a uplně ho vyndal, stalo by se něco?

urcite by se nic nestalo ;) ale ja bych byl pripadnej zajemce ty hodiny s teplomerem +cidlo dej vedet jestli vyndas a ja odkoupim :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...