Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Žádost o povolení Pneu


Vopičí

Recommended Posts

Původně zaslal: jiri.wolf

Pokud se bavíš o verzi 205 Roland Garros cabrio, tak ta kola, co jsi sem dal foto určitě nejsou na autě originál od výroby.

Originálně na něj patří 13" hliníky a gumy opravdu v rozměru 165/70 R 13 - viz. foto.

To není až taková pravda.

Garros.JPG

Záleželo na síle motoru. Na 1.4 55kw se dávali ty 165/70 R 13, to jsem našel a je to i v těch origo dobovejch dokumentech. Ale na 1.4 58kw co mám já???

Ale motory bych tu nerad rozebíral, protože ten co tam mám podle TP (58kw) se tam dával nějak do roku 12/88??? a já mám auto 91 a motor TU3M??? taky podle TP, ale TU3M přece nemělo 58kw:myslim:myslim, to se vylučuje ,ne???:myslim:myslim.

Když něco kupuju, tak říkám, že mám 55kw TU3M. Ten techničák je nějak divnej. Pojud mám 58kw tak spadám do kategorie CT a tudíž kola 14, ale pokud je pošahanej techničák a jsem 55kw, tak jsem Cj a tudíž 13ky.

Tak, a teď babo raď.:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

dyť je to trapná sériová 1.4 s 55 kW - motor TU a běžná náprava.

Mmch, v techničáku mám taky jako alternativu 145 SR 13 (tedy, balony 145/80 R13)

No nevím co je na tom motoru tak trapnýho, ale jede výborně:super

Na ta kola je lepší se asi vykašlat než něco řešit, u svýho mám v TP 165/70 nebo 155/70 13", alternativně lze využít i rozměr 145..... (Aktuálně mám 175/60 14" a na sníh 165/70 13") Ale na bílý 205 (taky 1,9D) je i 175/70 13". Ještě sem neviděl policajta co by lezl po gumách a vyhledával si jestli to sou ty co tam maj bejt... Když Hugovi projdou 17", tak už projde všecko :D (mimochodem to musí bejt dost žebřiňák, ale vypadá to fakt skwěle :aut

A co se TK týče, tam prostě záleží na tom, na koho člověk narazí, jsou i technici který pochopěj že je zbytečný vám i jemu přidělávat problémy s opakovačkou, když stejně přijedete za hodinu domů a kola (byť nezapsaná v TP) jdou na auto zpátky a v tom vám nezabrání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...