Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přívěšek Peugeot


Rozarkalenka

Recommended Posts

To co vidíš na fotečce neboli na mém bývalém avataru je jeden z těch plastovích lvíčků co se dávají do valantů u novějších verzí.. Po maličké úpravě sa dají takhle použít..

post-0-14109596895606_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pokud chceš origo kovovej přívěšek (viz obrázek) tak ten seženeš třeba v každé značkové prodejně Peugeot (dealera) nebo na některých benzínkách je maj taky a nebo se dá objednat všude tam kde prodávaj náhradní díly.. Jo je to foceno mobilem nechtěl se mi vytahovat foták...

post-0-1410959689587_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rozarkalenka

Je tam toho dost ale stejně ho skoro všichni koupli buh ví kde. Chtěla bych aby mi ho poslali. Třeba poštou..A ty tvoje jsou taky super!!!.:myslim

[upravil dne 3/11/07 Rozarkalenka]

Jo děkuji... Snad budou ještě... Tak si ho objednej to není problém.. Ten co vidíš na té druhé fotečce tak ten jsme dostali v Kostelci na srazu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rozarkalenka

Já chci ale na krk. Ne na klíče!:(

Jo na krk... Tak o tom už jsem přemýšlel taky a vycházelo to asi něco okolo 1500,- a to neveděli jistě. Byl by asi vysokéj 3 cm a byl by vyroben na zakázku tak proto taková cena..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rozarkalenka

Tady kdysi někdo psal že ho dostal poštou od Peugeotu. Ale víc nevím. Bylo to někdy kolem vánoc. Jestli to posílali všem nebo jen někomu... Nevím

Máš v tom trochu zmatek. Všichni řádní členové našeho klubu dostali k Vánocům přívěsek na klíče. To je ten, který je možno zakoupit v našem e-shopu.

Žádný přívěsek na krk neposílal ani klub, ani přímo Peugeot ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono by to z téhle oceli na stříbrným řetízku nevypadalo zrovna nejlíp.. Jedině si ho nechat postříbřit... Tak si někde tam u vás kup ten přívěšek a poptej se kolik by to asi stálo nechat udělat ze stříbra..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...