Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zámek kufru na 205


zoby

Recommended Posts

Sice se říká že starý auta se nekradou, ale tady na Liberecku čorujou Poláci. Připadá mi že ukradnou všechno co ma kola a drží aspoň trochu pohromadě. Nebo cikáni. Ty se chtěj dost často jen povozit. Jsou už tady tak \"voražený\" že mě vlezli na zahradu, kde přes den lítá přerostlej a uřvanej ovčák, a za barákem mi vykradli auto a zdemolovali interier.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se tu pokoušel zámek koupit, leč bezvýsledně. No vlastně kecám ... někdo by ho i měl, ale novej, za plnou ( cirka 850,-). Takže, zlodějíčci pozor, auto mám neustále otevřené

:o:o

Btw. U svýho lvíčka mám TŘI různé zámky, už se moc těším co budu říkat novému majiteli při případném prodeji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 různý?

tak to bude spínací skříňka, dveře, víčko nádrže???

Mě jako kupujícímu by to nevadilo-aspoň se snižuje možnost krádeže...

Taky záleží jak to kupujícímu podáš...

Já budu tvrdit, že jsem to tak udělal naschvál, aby mi to neukradli....:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mu ukážu ten starej zaseklej zámek a vyměněný zadní vrata se zavařeným zámkem, který bych mimochodem na autě už nikdy nechtěl..

Mám tri různý zámky na dveřích ale jenom dva klíče, tak vždycky když zavírám kufr a odcházím od auta, strčím do zadního zámku klíč od dveří, zavrtím s ním a je zamčeno,.. fiktivně.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předchozí majitel (šmudla) špatně zakytoval zámek i díru po stěrači a odstřiku... jednu zimu a začl se z toho drolit tmel a loupat barva. No a hlavně, nechtělo se mi pokaždý lízt do auta a tahat vzadu za drát jako pako, sprominutím. Jsem zastánce praktičnosti a pouze velmi \"lekýho\" tuningu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...