Přejít na obsah
padaj

Nemrznoucí směs???106

Recommended Posts

Původně zaslal: padaj

Zdrawim mohl by mě někdo poradit jakej poměr se dava??Fridex, voda??:D Jo a kde ma 106ka novej model vypouštěcí kohout??Zima na krku a nejsem připravenej :mad: dikec moc

Hoj! Když se ti nepovede otevřít výpušťák (jako mně), tak odpoj hadici dole na chladiči.

Poměr Fridexu a vody je napsanej na tom Fridexu. ;)

Jestli tam máš teď jinou nemrzku, tak nejdřív vypláchni soustavu destilkou. A při výměně nezapomeň odvzdušnit - 2 odvzdušňováky (jeden na těle motoru a druhý na hadici do kabiny).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

takže dneska jsem to přehodnotil a nechal jsem si to změřit co tam v tom tedy mam a mam tam směs do -32 stupnu kamoš ma digi měřák tak to asi měnit nebudu snad to neva:myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

takže dneska jsem to přehodnotil a nechal jsem si to změřit co tam v tom tedy mam a mam tam směs do -32 stupnu kamoš ma digi měřák tak to asi měnit nebudu snad to neva:myslim

Mělo by se to měnit asi po 4 letech, ale pokud je to tak jak píšeš, tak to tam nech a když se ti do toho bude chtít, vyměníš to na jaře. ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jj taky si myslim akorat jediny co se mi nelibilo tak to bylo to ze nahore na hladine v nadobce bylo par žmolků ale nevim no nic strasnyho to nebylo asi na to seru tuhle sezonu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vadit by to němělo, jen nemrznoucí směsi jsou stavěné na 3 - 5 let provozu, poté by měly být vyměněny:papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku