Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Alfa Romeo????


Guest bimbo405

Recommended Posts

Porad uvazuju o nejakem silnejsim aute,a spis misto benzinu by se mi libilo nejake tdi,libila by se mi 406 novejsi model,jenze pochybuju ze bych to sehnal za cenu za kterou bych prodal svoji 206. Pak asi jediny co se mi libi vzhledove a cenove jsou alfi romeo 156 s motorama 1.9 JTD ale vubec o tech autech nic nevim jenom mi nekdo rikal ze ty motory moc nevidrzi,tak nevim co je na tom pravdy? Nemate nekdo nejake zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-benzinove twinsparky jsou hodne nachylny na predchozi zachazeni, kupovat ho bez referenci je vylozene hazard, zvlast v cenove relaci, kterou bimbo uvazuje. staci jedno hovado mezi predchozimi majiteli a je jedno, kolik ma najeto. kdyz uz, tak asi 1.8TS, nezadre se tak casto jako dvoulitr.

-2.5V6 24V vydrzi dost, ale cloveka zvykleho zivit 1.4ku sezere i s chlupama.

-JTD jsou drzaky. 1.9JTD bude levnejsi, 2.4JTD zere skoro stejne a jede mnohem lip. ty prvni meli tusim kolem 150koni, s tim uz se jezdit da. hlavne ten zvuk petivalce nema nic spolecneho s kadlakadla octavie TDI

[upravil dne 3.11.07 .mycTD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.mycTD: hlavne ten zvuk petivalce nema nic spolecneho s kadlakadla octavie TDI

Kadlakadla jak píšeš je přesně ten důvod proč nemám rád diesely. K tomu ten hulán z výfuku a jdu blejt:bojim

Jinak shánět ještě před pár roky svíčky na T.S. musela být zábava. Vzal sis výplatu a vyrazil. :D:D;)

[upravil dne 3.11.2007 BoneDaddy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak diky budu o tom premyslet,sice nerad pujdu od peugeotu,ale bojim se ze za 130 bych nekoupil 406 v takovim stavu jakym mam 206,a ta alfa je asi jedina co se mi libi a to co tu pisete o tech motorech me docela potesilo a co spotreba netusite nekdo? a asi bude problem sehnat ve slusnym stavu co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bimbo405

tak diky budu o tom premyslet,sice nerad pujdu od peugeotu,ale bojim se ze za 130 bych nekoupil 406 v takovim stavu jakym mam 206,a ta alfa je asi jedina co se mi libi a to co tu pisete o tech motorech me docela potesilo a co spotreba netusite nekdo? a asi bude problem sehnat ve slusnym stavu co?

Jen aby si neměl problém sehnat tu alfu v tom stavu jakým máš 206. Přeju ti hodně štěstí při výběru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Jinak shánět ještě před pár roky svíčky na T.S. musela být zábava. Vzal sis výplatu a vyrazil. :D:D;)

kazdej vi akorat, ze na twinsparka jsou drahy origo svicky a ze je jich tam moc. druha vec je, ze na ne taky najedes pres 100.000km.

Samozrejme se tam da nacpat sada za 1.500,- , hodne se da usetrit na oleji a s rozvodama taky nemusis menit vsechny kladky a remen od vyvazovaku. ;)

Jen se pak nesmis divit, ze ty motory vypadaj tak, jak vypadaj.:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

Původně zaslal: BoneDaddy

Jinak shánět ještě před pár roky svíčky na T.S. musela být zábava. Vzal sis výplatu a vyrazil. :D:D;)

kazdej vi akorat, ze na twinsparka jsou drahy origo svicky a ze je jich tam moc. druha vec je, ze na ne taky najedes pres 100.000km.

Samozrejme se tam da nacpat sada za 1.500,- , hodne se da usetrit na oleji a s rozvodama taky nemusis menit vsechny kladky a remen od vyvazovaku. ;)

Jen se pak nesmis divit, ze ty motory vypadaj tak, jak vypadaj.:bojim

To vím že vydrží ty svíčky o chvíli dýl než klasický, nevím zda je to zmiňovaných sto tisíc ale o něco jo no. Jinak to s tím olejem a rozvodama je docela sranda:D. ;)Bych radši nezkoušel. Ale i takoví jedinci se najdou. :bojim Přesně jak si řekl, potom se nesmíš divit jak ty motory vypadají. :o

to jozefsv: Dobrej fór!! :super:potlesk Asi na něm něco bude.

[upravil dne 3.11.2007 BoneDaddy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v rodine mame Fiat Stilo kombi JTD-85kw 2003 , ma tam 5,6l-pohodovou jízdou. Tahne to pekne od spodu ,na mejch 98kw to nema,ale řekl bych ze to jede docela pekne. Jezdil jsem s tim i sam ,tak jsem to vyzkousel:D. Kdyz to natočiš studený tak je to traktor,ale při jízde uz je to v poho. Jen bych řek,že na špatny cesty je líp odpružena 406. Na dalnici bych to klidne bral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...