Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kryštof 2


Guest Ondra

Recommended Posts

Tak nám začal Kryštov 2, podle informací od kolegy policisty má akce skončit ve čtvrtek, ale policisté mají pohotovost až do konce víkendu, vypadá to, že konec bude v pátek nebo v sobotu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Kryštofové, zas si budou někteří Kryštofové léčit mindráky. Minulá akce stála podle mého za hov.., stejně bylo smr?áků víc než jindy. Ale policie vybrala 40mil. Kč. Ty nahoře se zase pomějou a mi zas budeme jezdit po rozmlácenejch silnicích. Kam ty prachy jdou?

Jak jsem tu už jednou psal, a? jsou také nějak postiženi ty, kteří se starají o silnice. Jen to dočasné dopravní značení, hrůza (nedávno jsem díky blbě označené \"opravě na vozovce\" málem na silnici nechal přední nápravu, ještě že nikdo nejel v protisměru). Lidičky nazdárek a lehkou nohu na plynu. ČUS MAXIM :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha dnes me lapili. Nastartuju ujedu tak max kilak a koukam ze nesvitim, hned rozvitim, ale co cert nechtel stali tam benga a hned me staveli :(

Nasadil jsem tvar chudeho ztrapeneho studenta a pohudka bez pokuty jsem odjel stim ze priste to budu mit sakra drahy jak nerozsvitim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:mad::mad::mad: tak jsme to měli dneska za kilo!!! přítel nebyl přivázaný (respektivě to nestihl, jelikož si neuvědomil, že 106-ka má dlouhé přední dveře, takže pasy jsou dost vzadu, takže šmátral, šmátral, ale nenašmátral!!! Jsem si vždycky myslela, že pasy jsou za pade! :mad::mad::mad:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze mensi rekapitulace....

Pasy - 100,-

Sjete pneu - 200,-

Neony + mozna i chybejici vybava v podobe zarovek - 300,-

- poznamka - posledni dva prestupky u stejnych policajtu jen na jinych autech

...to se pocita podle nalady nebo podle nebezpecnosti? - to druhe bych vyloucil :o:o:o ale clovek si to musi vyzkouset aby videl co vsechno je mozny heh :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem vix

No, pasy za kilo.. to je dobry... :D

Potkat strom v kilu bez pasu ......uz mlcim ..;)

pokud jsi nepripoutany, tak smrtelna muze byt uz kolize v 20km/h ... proste hlavou narazis do skla a zlomis si vaz... na skoda.panda.cz je tedka o tomhle naprosto skvely clanek, jmenuje se Pasivni bezpecnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elim: Ale spolujezdec je m měl pořád:D:D:D:D:D já jen někde zašantročil jeden šroub a nemohl ho najít, už se taky pásam. Ale stejně mi to je prd platný až se jednou vysekam tak se zlomim o volant, je celokovej a pan \"chytrý\" policista mi vynadal že celokovový volanty nejsou homologovaný. Nevim jak to poznal když je obšitej kůží. :D:D:D:D:D:D:D Asi spal v knihovně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deeper jsem si myslela, že právě ten pás Ti má zabránit, ten volant vyčelit, teda pokud Tě někdo nerozšrotuje totálně a to je Ti pak i ten pas na houby ...

jo a ještě k těm pásům, mluvila jsem se známým a on je toho názoru, že od té doby, co mu v autě uhořel kámoš, tak se prostě nepoutá :(:(:( ... tak si vyber ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voni ti pasi maji sfe plusy a deleno. Z jedne strany kdyz je clovek privazany, tak neobjima kazdou tresen na kterou elegantne zavesi auto, na druhou stranu kdyz se odvaze, tak zase muze zdrhat - ohen a podobne. Kamaradova mamina mela los havaros s Fobii a kdyby byla privazana, tak je hotova. prvni naraz ji hodil na zadni sedacku, kde si uspesne otevrela nohu, ale kdyz jsem videl volant napasovany do sedacky tak, ze nejakej hadr nesel vytahnout... tak ma asi hrudnik na kolenou...

Proste slovy klasika: Zalezi na vkusu kazdeho soudruha, ze...

(a bacha na soudruhy, co za to chcou prispevek do statniho rozpoctu...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...