Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

plasty na pažouty


voštík

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
  • O 3 roky později...
Původně zaslal: Holly

Původně zaslal: oddie

Když už je řeč o plastech, nevíte někdo, kam se vydat pro plexi ofuky na boční okna? Konkrétně značky HEKO. A pokud možno okolo Prahy, pls... :)

Jé, oddie, ty tuníš?

Koukni na datum - je to přes 3 roky starej topic :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Holly

Aha, toho jsem si nevšiml, kdo tady vytahuje takovýhle vykopávky?:grr

Lamancha: radši příště založ nový téma, prosím, přece nebudeme u každýho příspěvku koukat na datum.:bojim

podle mě je lepší najít starý téma a zeptat se v něm,než zbytečně kvůli otázce zakládat nový;):super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ofuky ze SPEIvýfuky. Značku neveem, ale stály cca 700, jsou kouřový a musel jsem je tam nalepit silikonem, páč to jejich lepidlo nedrží. Je to dobrá věc, když stáhneš okýnko cca 10cm, tak do auta nefouká a přesto to větrá. taky ten vzduch okolo tak nefučí.shrnuto - fajn věc, a taky to auto líp vypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pepáá

Jede to s tím motorem. Je to 3 válec nebo 4.:papa:papa

Není to žádný sportovec, ale 160 bez problémů i s plným kufrem a 4 lidma. Nemám s tím žádný problém, když držíš 2-3000 tak se to chová poměrně v pohodě a velmi blízko k benzínu, navíc je to cca za půl hodiny téměř potichu a neklape to jako TDI.

Samozřejmě že je to normální motor, má to 4 hrnky, ne jak ta debilita od Šáde Werke, kde běhají 3 a ve čtvrtém je pro zlepšení ekonomiky provozu a ještě lepší chrochtání závaží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

kdyby jste si nahodou kupovali 4dilnou sadu \"antipruvanovych plexi\" na P307 Break ci SW a prodavac vam tvrdil, ze to pasuje - tak ho rovnou kopnete do ....., vcera jsem to montoval a i kdyz mi odkyval, ze to zarucene pasuje na Break tak ani nahodou:grr - znackovy servis Peugeot - Ostrava-Vitkovice , navic mi slibili plexi jeste na dalsi auto a uz se neozvali - dalsi servis pug na ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...