Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SPOJKA


alhanak

Recommended Posts

Nazdárek. Potřeboval bych poradit co dělat, když mě vrže spojka při sešlápnutí. Za studena to většinou nedělá.. až po pár kilometrech. Někde sem vyčetl, že je špatný jakýsi koncový ložisko, který je vidět v motorovým prostoru. Chtěl sem to rozdělat a namazat, ale píšou, že se to nemá mazat vazelínou..... kámoš co dělá do náhradních dílů mě říkal, že u Punta mu to taky vrzalo a dělalo to prej spojkový lanko. Tak bych rád znal názor víc lidí.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

silonový pouzdro je to na konci spojkovýho lanka v motoru? To sem zkusil namazat... pár dnů to bylo dobrý, ale teď to vrže čím dál víc. V srpnu mě borec měnil spojku.... jen spojková sada stála cca 3000,- to se neměnijou silonový pouzdra? Jinak by to snad nemohl takhle vrzat..... už to není nic moc to poslouchat....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá se to popsat, při rozjezdu jako zakvílela, mě to dělala Felicia 1.6. Když jsem to slyšel, tak jsem si myslel, že ten zvuk mě bude doprovázet snad do smrti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: alhanak

kolik to tak může koštovat ty pouzdra? kamoš co dělá do náhradních dílů mě říkal, že to nedokáže sehnat, že musím do Peugeotu..... už mě to docela nasírá.....

Zas tak drahý to nebude. Tipuju v řádu stokorun. Kdybys měnil klikový hřídel, tak to se prohneš, ale pouzdra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...