Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Drnčící otáčkoměr


Kamart

Recommended Posts

Mám problém s otáčkoměrem, který za jízdy drnčí..je to takové docela nepříjemné. Nedělá to pořád, občas to na nějakou dobu ustane a pak to zase příjde. Někdy stačí přejet hrb a přestane drnčet, a nebo taky přejet hrb a drnčet začne:aut Nestalo se někomu něco takové?neví někdo čím to je?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamart

Mám problém s otáčkoměrem, který za jízdy drnčí..je to takové docela nepříjemné. Nedělá to pořád, občas to na nějakou dobu ustane a pak to zase příjde. Někdy stačí přejet hrb a přestane drnčet, a nebo taky přejet hrb a drnčet začne:aut Nestalo se někomu něco takové?neví někdo čím to je?:myslim

Chce to lépe popsat. Myslíš že drnčí jako že chytá vibrace od motoru a kastle, že je povolenej celej budík?? nebo je to zavislý na otáčkách?? Nemyslíš náhodou rychloměr ?? , ten je mechanickej a drnčet by mohl. Otáčkoměr je elektrickej,víc než pár kondíků odporů a nějakej integráč tam toho není a to moc drnčet nemůže:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě to dělá otáčkoměr, protože když jsem auto koupil byl odpojeny, a když jsem ho zapojil tak po nějaké době začal drnčet. Na otáčky to vliv nemá, dělá to jak při volnoběhu tak během jízdy...jak říkám, někdy to nachvíli přestane a pak to začne znovu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamart

určitě to dělá otáčkoměr, protože když jsem auto koupil byl odpojeny, a když jsem ho zapojil tak po nějaké době začal drnčet. Na otáčky to vliv nemá, dělá to jak při volnoběhu tak během jízdy...jak říkám, někdy to nachvíli přestane a pak to začne znovu...

Tak bych to viděl na sundání kapličky a vyndání budíků...při tom bacha na lanko od rychloměru. Může to bejt jenom zapadlej kousek něčeho ulomenýho co tam drnčí. A pokud to tím nebude, tak bych zkusil odpojit jenom otáčkoměr a nastartovat, jestli je to 100% v něm. Pokud bude, tak ti nezbyde nic jinýho, něž budíky rozdělat, vyndat otáčkoměr a prohlídnout co tam na něm drnčí.

Ale pokud Ti to drnčení až tak nevadí a otáčkoměr jde tak jak má, tak bych to něřešil a jezdil s tím dál i když to drnčí, bude to taková malá muška;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...