Přejít na obsah
sana

olej vo vzduchovom filtry

Recommended Posts

jedne sa o 309D motor fachci v poriadku nedymi z vejfucku no skoro vobec jedine xcije olej cez tesnenie vicka ventilov inak ani neprskal olej aj ked sme dali dole hadicu k skrtiacej klapke a dali sme ruku a pridali kotol Odkial sa tam berie ten olej

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

no, vzhledem k tomu, že 309 D má mít "mokrou pěnovou vložku" ve vzduchovém filtru, tak mě to, že nemá odlučovač na odvětrávání klikovky ani nepřekvapuje.

Spíš mě překvapují "automechanici", co tam rvou běžnou papírovou vložku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

toro: Kardinální blbost. Pokud si chceš zadřít motor, tak si tam tu suchou klidně dej ! Vyjde to nastejno, jako bys tam nedal žádnej filtr.

Než molitanovou suchou ... to už je lepší ta papírová. Ta alespoň filtruje. Sice je zacákaná od oleje, ale funguje.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a co u benzínu? Shodou okolností jsem včera sundal víko fitru, otočil ho a z jakéhosi kanálku uvnitr tohoto víka vyteklo oleje až až, viz foto. Co vy na to

post-0-14109596891383_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ten flek je stejně většinou tam, kde je vyvedené to odvětrávání. Pokud není protrženej, taky bych na to dlabal.

Nový filtr stojí 200,- Kč a cena je stejná jak pro papírový, tak pro molitanový. K tomu molitanovýmu používám na vlhčení Silkal.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: klumir

No,je ho tam celkem dost,ale asi to nemá smysl řešit(ostatně ani to nevyřešíš,začíná ti to foukat kolem pístů).Vytři ho hadrem a častěji měň filtr,nestojí to moc....

Anebo to moc honí, i to se stává.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku