Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osvětlení S P Z


vendelinek

Recommended Posts

Původně zaslal: vendi.stejskal

nesvítí mi jedno světýlko na SPZce ,chtěl sem se podivat ,co je tam za žárovičku abych ji koupil a vyměnil,ale nedostal sem se tam.Jak se dostat pod sklíčko aniž bych ho rozbil,nebo kudy na to? Poraďte co s tim,máte někdo zkušenosti ?

Jestli to je stejný jako u sedana, tak se to normálně opatrně šroubovákem odpáčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: vendi.stejskal

nesvítí mi jedno světýlko na SPZce ,chtěl sem se podivat ,co je tam za žárovičku abych ji koupil a vyměnil,ale nedostal sem se tam.Jak se dostat pod sklíčko aniž bych ho rozbil,nebo kudy na to? Poraďte co s tim,máte někdo zkušenosti ?

Jestli to je stejný jako u sedana, tak se to normálně opatrně šroubovákem odpáčí.

to je hezký odpáčit,bojim se za to vzít ,že to praskne.A co je tam vubec za žárovku,víš to taky? Že bych jí hned koupil a vyměnil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: vendi.stejskal

nesvítí mi jedno světýlko na SPZce ,chtěl sem se podivat ,co je tam za žárovičku abych ji koupil a vyměnil,ale nedostal sem se tam.Jak se dostat pod sklíčko aniž bych ho rozbil,nebo kudy na to? Poraďte co s tim,máte někdo zkušenosti ?

Jestli to je stejný jako u sedana, tak se to normálně opatrně šroubovákem odpáčí.

to je hezký odpáčit,bojim se za to vzít ,že to praskne.A co je tam vubec za žárovku,víš to taky? Že bych jí hned koupil a vyměnil

Jde to v pohodě. Vezmeš slabší šroubovák špičku strčíš do výřezu na tom sklíčku a zlehka zapáčíš a je venku. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...