Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

A DOBRÝ DNY


KaizerSose

Recommended Posts

KaizerSose:

To s tou lustrací není tak jednoduchý. Je tam ještě jeden háček, kterej tady nebudu řikat, ale někdo už možná ví.... Jednoduše, v Praze by ti to neprošlo.... Jinde nevim, ale v Praze opravdu ne, to mi věř :D Co se týče fotky v OP, tak ta je v evidencích pouze u nových OP, každopádně nepatří k hlavním identifikačním pomůckám policie.... Ta otázka už tady padla: tvuje huba je podobná té, kterou nosí na hlavě ten tvuj kámoš?

No, kdyby se na to přišlo, tak si naplnil skutkovou podstatu takového menšího pojiš?ovacího podvůdku. :D Ale neboj, tady snad nikdo nicneřekne... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvrdit v 17, ze pesky teda chodit nebudu... To je dost arogantni. Sice je tahle zeme plna zakonu na prd, ale nerad bych potkal ridice, kterej neni plnoletej.. Je sice pravda, ze kdyz je cloveku 18 neznamena to, ze umi ridit, ale muj nazor je, ze by sis mohl pockat tak jako kazdej jinej.

Nebo si kup Golfa, protoze u tech predpokladam problemy uz kdyz je zahlednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cidas: no moje držka neni vůbec podobna té jeho.. ale myslím že by mi to prošlo i v praze :) prošlo mi to už hodněkrát kryštof nekryštof navíc když to mám s papíra s technickou s pojistkou atd atd.. tak mi ty policajti daj namístě 1000kč a tim to zkončilo a můžu jezdit spokojeně dál :) musel by mě nahlásit a to málokterej udělá když uvidí že nejseš žádnej degeš... :) znám taky pár polišů který o mě ví a sou v klidu :) pouštěj mě a stahujou mi pokuty tak vim co mluvim...

navíc i kdyby si to tady někdo přečetl jak mě najde ?? :) jak najde tu moji bouračku a jak zjistí vůbec kdo jsem ?? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no :) todhle je ale zase trochu arogantní od tebe a to co jsi říkal o těch golfech a o tom a? si ho koupim.. to nemluvim o tom že mě soudíš podle toho kdy jsem se narodil.... doufám že se dostanu někdy na sraz peugeotu... myslim že když tam přijedu nebudeš typovat že to je ten 17nácti letej kaizer sose :cool: ani po tom co se spolu vožerem.. takže je to těžký.. zase je pravda že znám 16stnácti letý magory co si koupí vrak co ani nebrzdí a dělaj bordel... ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem KaizerSose

no :) todhle je ale zase trochu arogantní od tebe a to co jsi říkal o těch golfech a o tom a? si ho koupim..

Já taky od Golfů očekávám problémy. Rozhodně to není špatný nápad.

to nemluvim o tom že mě soudíš podle toho kdy jsem se narodil.... doufám že se dostanu někdy na sraz peugeotu...

No, když cestou nenabouráš, třeba i jo

myslim že když tam přijedu nebudeš typovat že to je ten 17nácti letej kaizer sose :cool: ani po tom co se spolu vožerem..

Co typovat? Snad tipovat.

Proč si myslíš, že budeme s tebou chlastat?

Myslíš, že je morální chlastat a řídit?

Třeba ti už bude 18 a budeš moci legálně chlastat. Ale asi to nebude ono.

Opilý člověk dává atypické odpovědi. Klidně tě tipne na čtyřicetiletý pruhovaný slunečník.

takže je to těžký.. zase je pravda že znám 16stnácti letý magory co si koupí vrak co ani nebrzdí a dělaj bordel... ??

Máš recht, sice ti není 16, nemáš vrak, neděláš bordel.. ale taky jsi to neubrzdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO VIX: tak to se těšim kámo až tě tam potkám.. u klávesnice umí bejt každej tvrďák a chytrák..

uvidíme jak se do mě budeš navážet tam a jestli ti ty tvoje kecy přetrvaj..

víš některý věci jako jsem psal s tim chlastem tak 1. nikdo nepsal že chci chlastat s tebou tak nevim co se do toho navážíš 2. nikdo nepsal že chci chastat a pak řídit.. to asi může napadnout jen tebe.... ;) a nebo musíš bejt každej den večer doma aby o tebe neměli strach ??:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim,ze se to da videt v ruznejch rovinach:

1) je to frajerina:cool:

2) aby ta frajerina fungovala,musi ji nekdo bastit a takovejch tu moc nenajdes:(

3) vek nesouvisi se schopnosti ridit

4) ridicak od 18 souvisi s trestnepravni odpovednosti.Nevim,jak by ses z toho vyzouval,kdybys nedejboze nekoho trefil(nahoda jak znamo je blbec) a jak by se na to tvaril ten papirovej kamos:P

5) drzim ti palce

6) az ti bude trosku vic,prijdes na to ze,jak se rika,mlceti zlato,nikdy nevis,kdo to tady cte:cool:

7) vzhledem k memu veku a k bodu 6) se o tom,co jsem delal v sestnacti nebudu rozepisovat:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No rozdíl mezi pražskou nehodovkou a karlovarskou tu asi určitě bude, vzhledem k tomu, že vim jak funguje ta pražská.

Podle toho co si tady napsal v těch posledních příspěvcích soudím, že taky asi nebudeš zrovna chytrák, ale 17ti letej frajírek co má příliš sebevědomí. Co se týče toho podceňování policie a dalších institucí, měl bys být více opatrný, ne vždycky je všechno tak jak si myslíš... Mě je celkem jedno , že řídíš tak brzy, ale prostě si myslím, že ti to prošlo náhodou... Víc se do toho už radši nebudu plést, protože ty věříš, že jde všechno... Snad někdy poznáš, že si měl štěstí.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...