Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

A DOBRÝ DNY


KaizerSose

Recommended Posts

No tak to je nejhustší věc, kterou jsem tady na tý diskuzi četl.... :D:D:D No snad nikoho nezabiješ, protože pak by to nebylo na cvokárnu, ale na pár let v chládku. Hele, ale po mě chtěli na pojiš?ovně řidičák i když jsem byl poškozenej... jak tohle vyřešíš? Nebo už si to vyřešil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no víš jak to je.. možná si oba myslíte že jezdim jak kokot.. no prostě mladej kluk... jako nemůžu říct že jezdim pořád 90Km/h ale jezdim rally tehdy pokud vim že mužu a že je to ok.. a ne že někomu vlitnu do protisměru jak ten kokot kterej tu nehodu zavinil... S pojiš?ovnou už to mám vyřešený.. já se vydávám za jednoho týpka co ho znám takže na policajtech sem vypověděl já u nehody sem byl já ale pro pojiš?ovnu už tam byl on :) ale vlastně tam byl i pro policajty.. no prostě dalo by se říct že se jmenuju Miloš ale taky i Míra :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to máte pravdu.. jen mě to celkem dostalo jaktože mi to prošlo..?! :)

s řidičákem to mám tak že ještě žádnej nemám... vydávám se za někoho jiného.. navíc kdyby mě zastavili a zjistili při sil. kont. že jsem ten kdo jsem a že už mám řidičák tak mi ho vezmou protože už jsem byl poučen o pravidlech silničního provozu.

Nevíte co bych za to dal aby mi už těch 18 bylo.. možná to je malinko adrenalin když mě staví ale stejně na to nemůžou přijít při normální silniční kontrole ale sere mě to že jsem byl tak schopný obchodu a všech možnejch vecech že jsem si dokázal vydělat na auto.. ale prostě si v tomdle státě nemůžu udělat řidičák dokud mi nebude 18.. respektivě nemůžu legálně jezdit... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo... na oficialitu si holt bdes muset chvili poctak.

Nevim jestli to mam rikat, ale stejen bych te nerad potkal na silnici... prece jen, i po absolvovani autoskoly clovek neni schopen poradne jezdit, takze to chce byt asi chvilku navigovan nekym zkusenym....

p.s. ani ja se nemuzu povazovat za zkuseneho ridice - to tak jeste min najet dalsich 20tis

Divim se lidem kteri najeli 5ticis po autoskole a delaji ze sebe profiky a vzivote nejezdili v zime a ve velkym meste s tramvajema (u nas salinama :-)) a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KaizerSose: Když se vydáváš za někoho jiného, tak máš jeho papíry? A co fotka? To jste si tak podobní?

Vím, že při silniční kontrole nemusíš předkládat občanku, ale řidičák musíš a neříkej, že ho po Tobě nikdy nechtěli.

A říct poldům, že ho nemáš u sebe taky není jen tak.

By mě zajímalo jak to řešíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a snazi se nam veset buliky na nosa.

Jeste bys mel rict, ze od 2 mesicu jezdis na trojkolce, v 6 mesicich jsi sedl poprva na kolo a od jednoho roku bezne po ceste jezdis na motorce, zacal jsi u simsona, v 15 uz jsi mel Black Shadowa a bengum vzdycky stacilo, zes jim ukazal dudlik a tirulni stranku z materidousky misto obcanky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no koukám že sem tu rozjel celkem hustou diskuzi..

- pro toho typka co si mysli že vám věšim bulíky na nos: :) přijeď na návštěvu do sokolova a myslim že hned když se potkame pochopiš že nelžu :)

druhá věc a to pro všechny :D Auto je napsaný na mě jako na majitele ALE!: já nemůžu bejt napsanej v techničáku protože mi neni 18mnáct let.. tudíž jsem tam nechal napsat toho týpka za kterýho se vydávám (samozřejmě s jeho souhlasem) no posléze stačilo to aby auto mělo technickou samozřejmě pojistku která už musí být zaplacená když přepisujete auto jak všichni víte (skoro všichni :) no a teď se vás zeptám ;) na jednu otázečku.. co se asi stane když vás zastaví policajti a vy najednou zjistíte že u sebe máte jen techničák a pojištění ?? řeknete že všechno ostatní jste si zapoměl doma no a co asi oni udělaj ??! /pro toho týpka: myslíš že tě odvezou na stanici a vylustrujou si tvojí fotku z op ?!!! :D:D:D ... no určitě tě neodezou na stanici ale nechaj si nadiktovat jméno, rodný číslo a adresu a ověří si to před vysílačku...

- pro toho typa :) ale nesmíš vypadat že ti je těch 17 a mít na čele ten pubertální výrostek... :cool:

no dalo by se říct že sprostě využívám toho že jsem dost napřed ale co mám dělat ?! :)) chodit pěšky nebudu

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cidas

Toman: No.. je to každýho věc..

každopádně musim souhlasit s cidasem.. víš moje máma řídí jak kdyby zrovna tu autoškolu dodělala a její asi 45 a řidičák má od dvaceti nebo kolika.. já jsem si řidičák ještě sice neudělal ale znám bezchybně veškerý předpisy značky nějak mi ani nevadilo jezdit po plzni i když to tam bylo celý rozkopaný atd.. (sem tam potkáš pěknou slečnu zavolantem.. sama v autě :) a občas si říkám tyvoe ta já řidičák nemám ale podívej se na toho degeše co dělá.. každýho věc jak to bere ale každopádně co se týká řízení je to individuální.... :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...