Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

displej teploty + rádio


Kdo

Recommended Posts

Mám prosbu na všechny, kdo by doma měli jakkoliv nepotřebný "velký" displej. Potřebuji sehnat ten čelní krycí rámeček vlastního displeje (který kouká do kabiny). Pokud má někdo doma tento displej a ví, že je v podstatě na vyhození, rád bych od něj ten rámeček koupil. Myslel jsem, že by šel nějak upravit ten rámeček z "malého" displeje, co umí jen teplotu, ale ten je vevnitř jiný a má i jinde umístěné ty upevňovací zácvaky po obvodě. Na Vrakovišti se blbě shání celý displej, natož jen tato část. A platit litr za celý displej "zatím" nechci.

[upravil dne 1.11.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Nen displej je multifunkcny. Je napojeny na pocitac, a ukazuje to, co mu nadstavite tyma dvoma malima tlacitkama co ma po bokoch. Mam na výber: jazyky, stupne celzia alebo fahrenheita, km/mile, a ine nadstavinia hodin v 12 alebo 24 hod. ciklusoch, datumu a inych veci. Takze treba to ponadstavovat, v jakych jednotkach to chcete vsetko mat. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: foxo

Ahoj. Nen displej je multifunkcny. Je napojeny na pocitac, a ukazuje to, co mu nadstavite tyma dvoma malima tlacitkama co ma po bokoch. Mam na výber: jazyky, stupne celzia alebo fahrenheita, km/mile, a ine nadstavinia hodin v 12 alebo 24 hod. ciklusoch, datumu a inych veci. Takze treba to ponadstavovat, v jakych jednotkach to chcete vsetko mat. :P

Díky, ale tady mluvíme o displeji na starý model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dixii

pytlíkoval jsem jak chtěl ale míle a galony byly stále,a pokud se něco vevnitř přepíná nevím měl jsem jej rozebrán a nic podobného jsem neviděl nenašel:myslimale spotřema v galonech a mílích byla suprová:D:potlesk

Foxo byl trochu :xvul.

BTX: Psal jsem ti mail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...