Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

řízení 205


pavel626

Recommended Posts

chlapi dnes jsem byl přihlásit draka 205 a na stk-evidenční kontrole jsem požádal o kontrolu př.nápravy a řízení.

V řízení od řidiče na pravé straně kde je gumová harmonika je vůle a mechanik mi řekl že je tam nějaké pouzdro které jde vyměnit.

Máte někdo zkušenost s vyměnou?? co stojí pouzdro?? kde ho seženu a pod jakým názvem. dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnohem častěji ta vůle bývá ne vnitřním kloubu spojovačky, tak si v první řadě zjisti, kde skutečně je. Zjistí se to jednoduše - vytočit kolo do rejdu, sundat manžetu, chytit kloub rukou a zahýbat spojovačkou. Tak poznáš, jestli je vůle v tom kloubu spojovačky, nebo jestli se to hýbe až v hřebeni. V 90% je to jen spojovačka, což je normálně výměnný díl, co koupíš třeba v Benexu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: klumir

je to takový plastový kroužrek,stojí to kolem 100kč.Můj dodavetel dílů mi to bezproblémů dovezl...

No nevím, možná myslím něco jiného, ale na pravé straně ještě v řízení, kde vylézá hřeben do prachovky, je snad bronzové pouzdro (či nějaká slitina) - a to bývá někdy s vůlí...

Ale vyměnit to je trochu problém, když je nalisované...

Ale možná se pletu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: klumir

je to takový plastový kroužrek,stojí to kolem 100kč.Můj dodavetel dílů mi to bezproblémů dovezl...

No nevím, možná myslím něco jiného, ale na pravé straně ještě v řízení, kde vylézá hřeben do prachovky, je snad bronzové pouzdro (či nějaká slitina) - a to bývá někdy s vůlí...

Ale vyměnit to je trochu problém, když je nalisované...

Ale možná se pletu...

To futro je možná dřívejší konstrukční provedení, nebo nějaká improvizace. Dnes už se používájí ty umělohmotné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...