Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hláška otvorených zadných dverí na kombi


er

Recommended Posts

Původně zaslal: p406b

jsem to povazoval za standart u novych modelu:mad: ale,ze tam mas kabelaz a ne snimac je od vyobce koko*ina. tak at slouzi.:papa

jo jo ušetřil tak asi 112,- kolik stojí jenom ten samotný snímač.....já ale objednal celou západku i ze snímačem,kdyby to náhodou nesedlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lumpma

Premdo dej potom vedet zda tam sedne jen ten spinac, zda se mi to divny ze by tam opravdu setrili jen na spinaci. Spisbych rekl ze dostali nabidku na levnejsi zapadky km ale spinac nepasuje. Ale taky se mozna mylim ;):papa

diky

Tak bohužel ta západka je jiná než bez spínače ne o moc ale jenom spínač by se tam nedal dát musí to být celá západka ze spínačem,večer dám foto nemám tu program na komprimaci fotek.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

Si představte, že já tam spínač měl, jen byl vytáhnutý konektor :-)

Díky moooc. Díky Vám jsem příšel na to, že to moja 406 má :-)

a nebyl třeba problém v tom spínači a on i za jízdy při zavřených dveří blb a puvodní majitel ho odpojil......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: lumpma

Premdo dej potom vedet zda tam sedne jen ten spinac, zda se mi to divny ze by tam opravdu setrili jen na spinaci. Spisbych rekl ze dostali nabidku na levnejsi zapadky km ale spinac nepasuje. Ale taky se mozna mylim ;):papa

diky

Tak bohužel ta západka je jiná než bez spínače ne o moc ale jenom spínač by se tam nedal dát musí to být celá západka ze spínačem,večer dám foto nemám tu program na komprimaci fotek.......

Diky za info jen je skoda ze to udelali do zamku na narazniku a ne do dveri jako u jinych dveri, to by totiz potom fungovalo ze se auto nezamkne pokud kufr neni zavreny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dire

Premo : chci se poradit kdybych koupil samotne cidlo da se tam namontovat nebo se musi koupit cely novy uchyt s cidlem z te fotky moc toho neprectu :)

Však jsem to tu psal..........ja to o pár řádků víš........Tak bohužel ta západka je jiná než bez spínače ne o moc ale jenom spínač by se tam nedal dát musí to být celá západka ze spínačem jestli 112,- Kč nebo 470,- Kč už tak velký rozdíl není......aspon pro mě..:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 13-3-08 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Georginho_cz406

Si představte, že já tam spínač měl, jen byl vytáhnutý konektor :-)

Díky moooc. Díky Vám jsem příšel na to, že to moja 406 má :-)

a nebyl třeba problém v tom spínači a on i za jízdy při zavřených dveří blb a puvodní majitel ho odpojil......

Neee...spínač je v pořádku! Už to funguje!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Georginho_cz406

Si představte, že já tam spínač měl, jen byl vytáhnutý konektor :-)

Díky moooc. Díky Vám jsem příšel na to, že to moja 406 má :-)

a nebyl třeba problém v tom spínači a on i za jízdy při zavřených dveří blb a puvodní majitel ho odpojil......

Neee...spínač je v pořádku! Už to funguje!

Ok....:papa:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Tak jsem dnes zjistil že pod chrom lištou v kufru mám zmíněné kabely pro snímač otevřených dveří,spojil jsem je a na displeji se mi objevil symbol otevřeného kufru,tak jsem v peugeotu za drahé pomoci Pe.tra ...dík...:papa:papa:papa objednal ten protikus zámku s mikrospínačem za cca 473,- s DPH v pondělí ho tam montnu....:papa:papa:papa

:bacha :bacha :bacha Žabožrouti mizerný !!! :bacha :bacha :bacha

Po obědě jsem taky sundal lištu a co myslíte?

BYL TAM !!! (teda jenom konektor). V pondělí ve Vrchlabí objednávám západku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...