Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hláška otvorených zadných dverí na kombi


er

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...
Původně zaslal: dire

Ahoj Vsem ,

Chci ce zeptat zda tato funkce otevrenych dveri je u vsech typu kombiku .U mne to nechce nejak fungovat nevite co s tim ???

Diky

PS: 406 Break 66KW r.v 99 new model ( stupen 1+ )

[upravil dne 6/3/08 dire]

Řekl bych, že u většiny kombiků právě není. Já ji nemám a zatím jsem ji z výroby ani nikde neviděl. Kufr umí asi v polovině otevření poznat že je otevírán a tak rozsvítí světlo v kufru, ale nepozná že je nedovřen (ani když se zamyká centrálem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se byl podivat na tom svem a nemam:( ikdyz je to zvlastni ze vam to oznamuje to totiz znamena ze prevazet neco delsiho v kufru treba z brna do plzne muze byt docela zabava :cool: . Zkousel jsem otevrit kurf a pres central to zamknout anormal se auto zamklo ikdyz zadni dvere dvere byli dokoran:roll to moc pani nedomysleli. Ale je dobry to vedet a nespolehat se tupe na auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

mně to hlásí na displeji otevřené dveře přední i zadní, ale páté, tedy kufr, ne.

Jsem na tom stejně, už jsem se vyděsil, že mám něco rozbitého. Zamykání zkusím někdy příležitostně, teď do garáže nejdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemali to vsetky auta...mikrospinac je v spodnom zamku, pod plechovou listou... Ja to mam...pipa ked je otvoreny a display ukazuje, resp. vytmavy ikonku kufra na tom auticku ktore ukazuje ktore dvere su open... :) Ak tam mas kabel, staci si domontovat spinac, resp. cely komplet...pri niektorej vybave je nutne spustit to aj cez BSI... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kadaver

Nemali to vsetky auta...mikrospinac je v spodnom zamku, pod plechovou listou... Ja to mam...pipa ked je otvoreny a display ukazuje, resp. vytmavy ikonku kufra na tom auticku ktore ukazuje ktore dvere su open... :) Ak tam mas kabel, staci si domontovat spinac, resp. cely komplet...pri niektorej vybave je nutne spustit to aj cez BSI... :papa

Není to náhodou u modelového roku 2002 a výš (ty s plochými páčkami)? Kdesi jsem četl, že multiplex má 406 od roku 2000. Jinak na ten centrál s otevřeným kufrem jsem si docela zvyknul a když mám plné ruce tak při otevřeném kufru zamknu auto, poberu věci a kufr jenom zabouchnu :papa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes zjistil že pod chrom lištou v kufru mám zmíněné kabely pro snímač otevřených dveří,spojil jsem je a na displeji se mi objevil symbol otevřeného kufru,tak jsem v peugeotu za drahé pomoci Pe.tra ...dík...:papa:papa:papa objednal ten protikus zámku s mikrospínačem za cca 473,- s DPH v pondělí ho tam montnu....:papa:papa:papa

[upravil dne 7-3-08 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Tak jsem dnes zjistil že pod chrom lištou v kufru mám zmíněné kabely pro snímač otevřených dveří,spojil jsem je a na displeji se mi objevil symbol otevřeného kufru,tak jsem v peugeotu za drahé pomoci Pe.tra ...dík...:papa:papa:papa objednal ten protikus zámku s mikrospínačem za cca 473,- s DPH v pondělí ho tam montnu....:papa:papa:papa

Pod jakou lištou přesně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Přema

Tak jsem dnes zjistil že pod chrom lištou v kufru mám zmíněné kabely pro snímač otevřených dveří,spojil jsem je a na displeji se mi objevil symbol otevřeného kufru,tak jsem v peugeotu za drahé pomoci Pe.tra ...dík...:papa:papa:papa objednal ten protikus zámku s mikrospínačem za cca 473,- s DPH v pondělí ho tam montnu....:papa:papa:papa

Pod jakou lištou přesně?

Pod prahovou chrom lištou jak otevřeš kufr a je pod ním ten protikus zámku do kterého se zámek kufru zasekne......já tam měl kolem jiné kabeláže omotanou patici která nebyla zapojená a tak jsem zkusil ty káblíky jen tak spojit a fungovalo to......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...