Přejít na obsah
myryn

306 - ostřikovač předního skla

Recommended Posts

Mám dotaz,

nejde mi přední ostřikovač, motorek je OK - hadičky jsou průchozí /zadní ostřikovač jde/, u tohoto wehiklu je to asi řešeno směrem otáček motorku ostřikovače (přední - zadní).

Závada je asi v pravé páčce u volantu - zatlačit.

Mám to všechno rozhozený ale nejde mi sundat ten konektor z páčky abych to mohl proměřit dál - nechci použít hrubé násilí - abych něco nez*urvil. Asi je tam ňákej fígl.

Nevíte, prosím, někdo jak se ten konektor z páčky sundá??

[upravil dne 31.10.2007 myryn]

post-0-14109596879524_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Bude tam, jako všude jinde, nějaká plastová "pojistka", aby se zásuvečka vibracema nerozpojila. Většinu se musí správně zmáčknout a pak tahat. Evidentně zásuvečka lze rozpojit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No o to právě jde, tu zatracenou plastovku nemůžu najít, takže nevím zda "Pažouťáci" zas nepoužili nějakej novej fígl.

Zkusím ještě bádat

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zkoušej, tlač, stiskej, tahej:mrk Sorry, ale tady je každá rada drahá. Pojistka může být na zásuvce nebo i na "samici". Musí to ale jít. Když to někdo zapojil, musí to jít rozpojit...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na zásuvce uprostřed je 1 malá plastová páčka. která se musí zamáčknout a pak konektor vytáhneš. Někdy to jde blbě, použij na to malý šroubováček, kterým páčku zamáčkneš a přitom druhou rukou zatáhni za konektor.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: filas1

Na zásuvce uprostřed je 1 malá plastová páčka. která se musí zamáčknout a pak konektor vytáhneš. Někdy to jde blbě, použij na to malý šroubováček, kterým páčku zamáčkneš a přitom druhou rukou zatáhni za konektor.

Díky za informaci, zkusím to přes víkend opravit. :papa

[upravil dne 2.11.2007 myryn]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku