Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače na 406


honzyh

Recommended Posts

Ahojte.Chybí mě zadní stěrač.Kmotorek tak je a všechno funguje akorát tam není stěrač.Nevím jaký se kupuje a jak velký má být.Mám 406 v kombíku r.v.1999.A ještě jedna věc-nevíte kde bych sehnal opěrku hlavy na zadní sedadlo?Vůbec tam nejsou.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honzyh

Ahojte.Chybí mě zadní stěrač.Kmotorek tak je a všechno funguje akorát tam není stěrač.Nevím jaký se kupuje a jak velký má být.Mám 406 v kombíku r.v.1999.A ještě jedna věc-nevíte kde bych sehnal opěrku hlavy na zadní sedadlo?Vůbec tam nejsou.Díky

K tomu stěrači - nejlépe na vrakáči;

a opěrky - máš tam na ně přípravu? Tj. díry do opěradel? Nebo aspoň pod čalouněním? Jestli ne, tak by to asi byl problém to tam dodělat. Nevím, jestli by se mi chtělo párat opěráky. Pokud tam přípravu máš, tak opět vrakáč. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je otázka, jestli ti chybí jen ramínko nebo celý stěrač? Pokud jen ramínko, tak nějaký "uni" určitě seženeš. Pokud ti ale chybí celý stěrač, tak bude asi lepší vzít ten z vrakáče, popř. novej, protože tam cpát něco jinýho... Nevím no :myslim:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honzyh

U nás se mě zdá žádné vrakoviště na Peugeoty není.Raděj bych ale stejně vzal ten stěrač nový.Je tam vše,jen nevím jakou velikost toho stěrače koupit.

Vrakáč na peugeoty je v Rymicích. Viz zde:

délka origo stěrače je 36 cm a tvarově navazuje na raminko stěrače.

[upravil dne 1.11.2007 jaragi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...