Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 snímač hladiny kapaliny v ostřikovači


OK406

Recommended Posts

Jelikož mám u své 406 ostřikování čelního skla a předních světel, tak je spotřeba kapaliny větší. Bohužel, nemám snímač hladiny kapaliny v ostřikovači, takže se občas stane, že není kapalina. V servisboxu jsou uvedeny dvě varianty nádobek a bez snímače a snímačem. Proto bych si rád dodatečně dodělal tento snímač. Proto by mě zajímalo, lze-li použít i snímač z jiného vozidla a jak jej zapojit. Vím, že na přístrojové desce je kontrolka. A jak případně utěsnit snímač v nádobce, aby neprotékala voda- utěsnit. A kam snímač umístit na nádobce.

Podle katalogu a zadání VIN mi to ukázalo toto:

[upravil dne 31/10/07 OK406]

post-0-14109596844739_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

sežeň snimač vyvrtej diru ,zatěsni silikonem , dal bych to tak 10 cm od dna . konektor by tam měl někde bejt schovany , jestli fuguje zjistiž tak že snimač zapojiš aniž bys ho namočil , rozsviti se kontrolka

A víš o nějakém univerzálním? Mám tu dost nádobek ostřikovačů do svého miláčka, tak bych docela rád něco takového dotvořil (tzv. bastl tuning, že...).

Vyrábět ten snímač nechci, a 700 za něj nedám. Takže je nějaký univerzální???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

dal bych tam cokoliv třeba nejaky fordacky , v ghia vybave to meli i eskorti v 92 roce a tech je na vraku mraky

Už se vidím, jak jdu na vrakoviště Ford kvůli tomuhle. By si řekli nejmíň 200 Kč...

Neexistuje nějaký univerzální, třeba nešroubovací...

To to mám začít hledat? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Pe.Tr

dal bych tam cokoliv třeba nejaky fordacky , v ghia vybave to meli i eskorti v 92 roce a tech je na vraku mraky

Už se vidím, jak jdu na vrakoviště Ford kvůli tomuhle. By si řekli nejmíň 200 Kč...

Neexistuje nějaký univerzální, třeba nešroubovací...

To to mám začít hledat? :myslim

Zkus se zeptat a uvidíš. Nevím, kolik by si za to řekli. Podívám se, kolik stojí třena na Škodovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Pe.Tr

dal bych tam cokoliv třeba nejaky fordacky , v ghia vybave to meli i eskorti v 92 roce a tech je na vraku mraky

Už se vidím, jak jdu na vrakoviště Ford kvůli tomuhle. By si řekli nejmíň 200 Kč...

Neexistuje nějaký univerzální, třeba nešroubovací...

To to mám začít hledat? :myslim

Zkus se zeptat a uvidíš. Nevím, kolik by si za to řekli. Podívám se, kolik stojí třena na Škodovku.

Kupovat tohle na vrakovišti = blbost. Pak odejde a co pak.

Radši si koupím nový...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Pe.Tr

dal bych tam cokoliv třeba nejaky fordacky , v ghia vybave to meli i eskorti v 92 roce a tech je na vraku mraky

Už se vidím, jak jdu na vrakoviště Ford kvůli tomuhle. By si řekli nejmíň 200 Kč...

Neexistuje nějaký univerzální, třeba nešroubovací...

To to mám začít hledat? :myslim

Zkus se zeptat a uvidíš. Nevím, kolik by si za to řekli. Podívám se, kolik stojí třena na Škodovku.

Kupovat tohle na vrakovišti = blbost. Pak odejde a co pak.

Radši si koupím nový...

Tak nezbývá, než zjistit kde mají nejlevnější.

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: OK406

Tak nezbývá, než zjistit kde mají nejlevnější.

:myslim

Co takhle nějaký web, kde mají tuning doplňky? Tam nabízej samý blbosti...

No teď to fakt hledat nebudu...

Pokud by si na něco natrefil, tak dej vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

většina aut to mají sezhora a to nejde použít u 406,není prostor Ptal jsem se v obchodě ale chtěli číslo katalogový to by mi pak sehnali

Myslíš ten snímač? Podívej se na fotku mojí nádržky a tam je taky otvor (záslepka) z hora. Jinak číslo je uvedené v tabulce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

snímač se dává ze strany jak jsou rozvody z boku a na ten bok není vidět,pokud myslíš to kolečko jako ta by ti signalizovalo už v 3/4 nádržky co tak koukám/

[upravil dne 2/11/07 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...