Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FAP filtr


Smety

Recommended Posts

Původně zaslal: dizzi

nechapem,ale mne ten servicebox nefunguje.som zaregistrovany a nepusti ma nikam.Neotvori ani bezplatne sluzby..

Skús sa pozrieť ako máš nastavené blokovanie automaticky otváraných okien mne to tiež nešlo ale ked som to vypol tak mi už servisbox ide otvoriť:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PaloLM

Původně zaslal: sekaj

Původně zaslal: milne

Jak se pozná, jestli moje auto má FAP nebo ne? Dík

1.6 HDi 66 kW, r.v. 2005

Slabší verze 1.6hdi je nemaj.

nemáš pravdu ja mám 1,6 Hdi 80 kW a tiež ho nemám:myslim

Kdyby jsi tady na Fóru pořádně hledal dočet by ses,že všechny verze 80kw je nemaj a slabší verze tj.66kw je nemaj vůbec :papa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak už auto konečně táhne i od spodu a ne až od 1.800ot a po škubání ani památky :super

Celý problém vyřešen "zaslepením" EGR ventilu, nejdřív jsem ho zkusil vyčistit, to ale nepomohlo, tak je vyřazen z činnosti a paráda.

Máme doma ještě jednu stejnou motorizaci a ta jezdí ještě o chloupek líp, tak výhledově zkusím vyčistit FAP filtr a doufám, že pak už to bude dokonalý...

Ale oproti původnímu stavu se to zlepšilo nejmíň o 200%, tak jsem spokojen i s tímto stavem :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Smety

Tak už auto konečně táhne i od spodu a ne až od 1.800ot a po škubání ani památky :super

Celý problém vyřešen "zaslepením" EGR ventilu, nejdřív jsem ho zkusil vyčistit, to ale nepomohlo, tak je vyřazen z činnosti a paráda.

Máme doma ještě jednu stejnou motorizaci a ta jezdí ještě o chloupek líp, tak výhledově zkusím vyčistit FAP filtr a doufám, že pak už to bude dokonalý...

Ale oproti původnímu stavu se to zlepšilo nejmíň o 200%, tak jsem spokojen i s tímto stavem :papa

popis prosim ta co ti robilo,mne 2,0/79kw tahal tak ze pri 1800 ta to pekne zatlacilo do sedacky ako v "lietadle".Teraz sa mi nejak nahle tento pocit stratil a neviem preco. Skratka vykon mi isiel vyrazne dole. Vstreky su vraj dobre a aj turbo dava pekne hodnoty. Tak ma napadol ten EGR aj ked neviem co to vlastne robi a kde sa nachadza?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vlado-.m : robilo to - 1. pravidelně kolem 1.600-1.800ot na jakýkoliv rychlostní stupeň škubalo auto jako koza

2. při přidávání se auto rozjíždělo pomalu (pořád stejně pridáno) a až při 1.800ot vypálilo a ve vysokých otáčkách už lítalo jako svi..

3. při rozjezdu se občas přidusilo a musel jsem mu pořádně naložit, aby se dal do pohybu Pažout

A tohle všechno zmizelo po zaslepení EGR ventilu

zkus si zadat do "hledání" EGR ventil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Smety

vlado-.m : robilo to - 1. pravidelně kolem 1.600-1.800ot na jakýkoliv rychlostní stupeň škubalo auto jako koza

2. při přidávání se auto rozjíždělo pomalu (pořád stejně pridáno) a až při 1.800ot vypálilo a ve vysokých otáčkách už lítalo jako svi..

3. při rozjezdu se občas přidusilo a musel jsem mu pořádně naložit, aby se dal do pohybu Pažout

A tohle všechno zmizelo po zaslepení EGR ventilu

zkus si zadat do "hledání" EGR ventil

Diky, ja sa len pokusam "online" dopatrat preco mi to tak zlenivelo.Taketo priznaky vsak nemam. Praveze mi to pri tych 1800 vypalovalo ako svina, ale teraz je ten tah aj po prekroceni 1800 plynuly a velmi lenivy, ani nevnimam ze som sa dostal cez 2000. Skratka leze mi z toho malo vykonu. Este by to mohlo byt naftou, dojazdujem zbytok tak potom dam nieco chrumkavejsie a uvidim co sa bude diat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam aj citroen jumper novy a tiez HDI a mam tam problem z EGR ventilom a prejavuje sa tak,ze motor ide ako hladky diesel-nema vykon.Najvacsi problem je s tym,ze vobec nemaju nove ventily a cakam uz 2 mesiac na vymenu a nic....Na mojej 307 mam asi podobny problem,ale motor taha dobre az od tych 1800 ot a viac.Niekedy sa mu nechce vobec....Hlavna vec,ze v peugeote som bol a vsetko je v uplnom poriadku.......:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Smety

vlado-.m : robilo to - 1. pravidelně kolem 1.600-1.800ot na jakýkoliv rychlostní stupeň škubalo auto jako koza

2. při přidávání se auto rozjíždělo pomalu (pořád stejně pridáno) a až při 1.800ot vypálilo a ve vysokých otáčkách už lítalo jako svi..

3. při rozjezdu se občas přidusilo a musel jsem mu pořádně naložit, aby se dal do pohybu Pažout

A tohle všechno zmizelo po zaslepení EGR ventilu

zkus si zadat do "hledání" EGR ventil

Co po tom zaslepení bude říkat FAP? Nebude se zanášet rychleji? :myslim Dej prosím časem vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...