Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 - chystam se kupovat, dotaz na potize


Quba

Recommended Posts

Znam,znam. Nechci se ale moc rozepisovat, nikdy nevis kdo to cte, tak abych nedostal od nekoho do tlamy. Ale zkusenosti stejne jako ty s nim ma mnoho lidi a prece je porad vysmatej a jezdi si na potapeni a jachty a lyze a ................

Jestli mas to blede modre saxo v dieselu, tak to pamatuju, cca rok mozna rok a pul to byl sluzebacek ve firme Automorava a Autotrip. Uz tenkrat celkem strep,ale nevim do jakeho to dal stavu nez to prodal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 QUBA:

Ten servis v Rajhradě:

Jiří Máša

tel: 602 570 730

Když přijedeš do Rajhradu od Brna, jako že asi jo, tak se buď zeptej na první pumpě na cestu, tak navigoval mě, nebo:

Jeď do zákazu vjezdu (neplatí pro zásobování a dopr. obsl . a blablabla) a na konci (ona tam končí, protože ji staví) se dej doleva, pak pod most, doprava, ulicí asi 300m. Na křižovatce \"T\" doleva. Přes most dojedeš až ke starému kláštěru. Vjeď do něj levou branou, za ní je hned napravo další, do dvora a na konci dvora doleva .... bingooo jsi tu.:D:D:D

Zkušenosti s ním mám dobré, doporučil mi ho taky někdo odsud.

Dělal mi brzdy, olej, ramena apod. Spokojenost maximální a nenatáhnul mě, i když by klidně mohl. Prostě jen vyměnil, co bylo třeba.

Hodně zdaru a pozdravuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Q. s tou hrdzou to nebude v pohode, ja mam 3 dverak - 93ku, motor ten isty.

Ta kasna nema ani stopu po hrdzi, takze na to bacha.

Motor je neznicitelny pracant - ja budem mat za 3500 km 200 tkm a furt nema problema tahat 150. Na svetlach pri prvych metroch dam o hlavu aj otunovane Kadetty.

Spotreba uplne genialna - ked si davam bacha tak niekedy aj pod 3 l.

A daj si kuknut tesnenie pod hlavou - mne pokazilo vela peknych dni.

Tak hodne zdaru.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...