Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prosba o radu k vyberu sluzebniho 3dv auta za 60-70 KKc


Emiš

Recommended Posts

Zdarek,

tak konecne mam slibene nove sluzebni auto, bohuzel nemam moc velkej rozpocet jen cca 60-70 KKc. Ale vsechno lepsi nez favorit kde nejdou ani sterace ;)

Nejlepsi na tom je ze momentalne to vypada, ze to bude nakej takovejhle peugeotek

Nebo mate nakej jinej typ co koupit? V patek to pojedem asi koupit. Zatim pocitam, ze to bude nejaky takovy peugeotek jak jsem hodil link neb tech je na prodej nekolik. Jen me trochu mrzi ta vybava, ale zas asi lepsi tohle nez 306tku z 96 roku.

Za jakoukoliv pripominku, radu nebo tip na auto dekuji predem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju 406.

Je to celkem držák, není záludný na poruchy. Jezdí krásně, a ve firmě může mít širší využití.

Benzin, 1,8 bez klimy za ty peníze určitě seženeš.

PS: mám trochu averzi vůči "plecháčům", protože jsou obvykle hlučnější než osobní auto.

Větší auto je trvanlivější, vše je děláno důkladněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic, vždyť tam má ve výběru tu užitkovou 206. Ten zbytek je jen řečnická otázka. Poradit by se dalo obecně leda v tom smyslu, že kór v případě služebáka by bylo nanejvýš vhodné si trochu připlatit, neb auta v téhle cenové relaci jsou časovaný průšvih. A pro radu konkrétní dotyčný jaksi nespecifikoval, k čemu bude dané používat - služebák může vozit na jedné straně třebas zedníky i s míchačkou a cementem, a nebo na straně druhé třeba manažera s kufříkem. A stejně tak může jít o poskakování po městě, a nebo cesty přes půl Evropy. O tomhle není v zadání ani nejmenší zmínka, takže opravdu těžko radit konkrétní auto. Dejte konkrétní podmínky - dám odpověď, ale takhle to může být cokoliv od 1203 po Mercedes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm oddie dik za upozrneni mas recht ze kdyz to tak ctu tak se poradit asi moc neda.

Priplatit nehrozi, uz takhle jsem rad ze neco pusti :(

Ma to bejt na poskakovani po meste par 10-50 km denne. Vozit v tom mychacku nebudu, jen anteny kabely naradi.

Ta 406 by byla mozna vetsi komfort ale spis potrebuju ten zadek na veci a navic pokud 406 tak to bude starsi auto s pochybnym stavem. To uz jsem spise koukal po fiat brava pripadne suzuki swift.

Spis jsem si rikal jestli nekdo nevite o necem podobnem pripadne lepsim nez je takovahle 206tka.

Btw: je to ze auto ma servisku zarukou toho ze nebudou stocene kilometry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jak tak dívám na tu 206:

- moc dlouhá není (na antény), to by chtělo kombi

- do Milína to máš 150 perných km

- o kilometry bych se nebál

- kdoví, v jakém je stavu - to je nevýhoda té dálky, jet nazpět z prázdnou vám bude líto a tak to ovlivní vaše rozhodnutí.

V každém případě bych to kupoval na dvakrát - prohlídka, tři dny na rozmyšlenou a pak koupě.

Co se týká značky - to záleží, na co máš blízko dobrý servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To servo a zadna vybava me taky prave u te 206 mrzi. Jinak tech 206tek mame vyhlidnuto i par v Praze. A koukat budem jen po benzinu, na to hopsani by diesel jen trpel.

Vzdalenost 150 km nehraje roli. U nas se nic koupit stejne neda a budeme muset nekam vyjet.

Nemuzu si zameskat dva dny nakupem auta, projedem tak pet aut a to nejlip vypadajici asi koupime.

Jinak ty anteny jsou na wifi takze tahle velikost nebude problem.

Jeste kouknu na to tipo 1,2. Dik za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem objevil na http://www.bohemiacar.cz/ zajímavou nabídku.

Je to užitkový Seat Inca 1.9 SDI, 1999, píšou že auto je nehavarované a má servisní knížku. Jelikož to bylo dovezeno z německa, nebál bych se ani uváděných 240.000km. Tenhle motor toho snese při základní údržbě hodně moc. Cena je 65.000Kč a má to 4 vaky, ABS a posilovač :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave405

Teď jsem objevil na http://www.bohemiacar.cz/ zajímavou nabídku.

Je to užitkový Seat Inca 1.9 SDI, 1999, píšou že auto je nehavarované a má servisní knížku. Jelikož to bylo dovezeno z německa, nebál bych se ani uváděných 240.000km. Tenhle motor toho snese při základní údržbě hodně moc. Cena je 65.000Kč a má to 4 vaky, ABS a posilovač :super

Do Bohemia Car jde navíc jet prakticky na jistotu, to je osvědčený servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...