Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rychlost na dálnicích v Německu.


OK406

Recommended Posts

niekto tu pisal, ze ked je v nemecku obmedzenie tak sa vedla seba nezmestia kamion a auto.tak to sa pletie.v pohode tie kamiony obieham a to dodavkou a nie osobakom.ten pruh ako vieme je namerany takze sa netreba bat ze sa tam nezmestis.

obmedzenia su a vacsinou sposobuju zapchy, hlavne cast koln-frankfurt.presiel som cele nemecko zdola nahor a z vychodu na zapad a nadherna dialnica a k tomu prazdna ide smerom hore od kolna na amsterdam a dalej k moru.takze je to o usekoch, nie vsade je to na hovno a naopak.

ak ta vyfotia tak ti pokutu asi domov neposlu - vlastna skusenost.

pariz? prechadzal som nou 2 krat skrz a az na tie motorky co jazdia medzi pruhmy je to pohoda (moja skusenost) urcite je to lepsie ako som isiel v stvrtok vecer minuly tyzden cez prahu popri vaclavaku a to som si pripadal ako z inej planety.kazdy truby a pcha sa ako koko..zapcha ako svina.no a v blave to vyzera podobne ked trafite spicku.

takze z mojich skusenosti sa urcite pohodovejsie jazdi v nemecku ako v cechach a u nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...