Jump to content
EliM

tak jsem se podruhé narodila

Recommended Posts

... nikdy bych nevěřila, že přeparkovat po ránu auto, může být velmi riskantní manévr.

Jelikož všichni dušičkáři vytáhli své střepy z garáží, nebylo včera večer kde zaparkovat, tak jsem to nechala přímo pod lampou na cestě (parkovat se tam dá, jen popeláři se ráno nedostanou ke své práci :D ). A abych jim ráno tu práci usnadnila a někdo mi žabku zlostí nenakopnul, tak jsem si ráno řekla, že přeparkuju.

To jsem ale neměla dělat ... jak si tak couvám na své oblíbené místečko, z po za zatáčky se vyřítí BLBEC v SEATU, cca 80km/h (podotýkám, že je to to dlouhatánské parkoviště podél dlouhatánského baráku, kde se nedá jet víc jak dvacet, jelikož tam z po za aut vybíhají děti, psi, a vyjíždí auta), na poslední chvíli si mě všimnul, dupl na brzdu, nepočítal s tím, že je mokro a napadané listí uděla taky své, takže se pěkně kolouzal v započatém směru (naštěstí né mém) a trefil první autíčko, které stálo podélně u zídky (taky tam často stojívám, už nebudu). V tu chvíli jsem měla tlak tak dvěstě :o:o:o

Magor vylezl ze seatu, zkontroloval si káru, nasedl a odjel jako by se nechumelilo. Řacha to byla řádná, ale proč by kontroloval i to fáčko, ne? Hlavně, že on byl v poho, vyměna nárazníku, ho přijde levnějc, než čekat na poldy a vysvětlovat a calovat !!! :mad::mad::mad:

Taky si mě mohl v té rychlosti všimnou, až by bylo pozdě a trefit mě z boku, to už bych taky nemusela rochodit :mad: !

No a vo tom ti dnešní řidiči jsou !!!:mad:

EliM

Share this post


Link to post
Share on other sites

... to ne, mazala jsem do práce, ale udělám to hned, jak dneska dorazím domů, ale nejsem si jistá, jestli mu to bude co platné ... :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

určitě bude. Pokud to totiž někdo začne řešit hned, toho seata třeba ten parchant nestačí vopravit a stříknout :D

A ty jakožto očitý svědek .... :D:D no problem. Prostě ujel, ,........ to su taky háájzli

Share this post


Link to post
Share on other sites

... hm už se těším, jak budu chodit po policajtech :mad:, jo a navíc se nám něco podobného stalo v loni, měli jsme taky svědka, tak jsme si nechali zjistit komu to auto patří, ale baba tvrdila, že žádné takové auto nemá a nikdy neměla a raději parkovala před jiným barákem, no hnus, tenkrát nám jen š?ouchla trochu do laku při couvání, tak jsme se pak na to vykvakli ... žijeme jen jednou, tak proč si ničit nervy s nějakou pihou :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Favo to muze normalne nahlasit na pojistovnu jako poskozeny... zbytky laku a tak se tam najdou.

EliM : jestli baba mela nebo nemela auto, je vec pojistovny.. v jejim pripade je to lez.. coz nevim, jestli je prestupek, ale lhat se nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×