Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Montaz Multimedia Centra - "autoradio" .


casual

Recommended Posts

Odbornici poradte mi.

Da sa v pohode toto napasovat do 306ky?

http://cgi.ebay.co.uk/CAR-DVD-PLAYER-7-TFT-LCD-IN-DASH-VCD-MP3-TV-RADIO_W0QQitemZ110185775104QQihZ001QQcategoryZ67772QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

alebo nieco taketo podobne...

Ide mi hlavne o to ci to tam vojde a ci sa to da bezproblemov

zapojit.

1 DIN a 2 DIN - som pochopil ze je to velkost radia...

Zapojenie cez ISO konektor - co to je?

Viete to niekto vysvetlit uplnemu laikovi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zapojení a velikosti bych vůbec neviděl problém - 1DIN = klasická velikost té plechové části rádia, to ti tam půjde normálně, 2DIN = jakoby 2 na sobě, to tam nenerveš, některý auta to ale takto mají, ISO konektor je běžnej typ konektoru pro zapojení k reproduktorům a elektrice. Problém bude možná s pákou pod volantem (jestli ji máš) tak tu už asi nepoužiješ ale já bych viděl větší problém s tou obrazovkou - 1) 306 má rádio nahoře tak ti kus displeje poleze do výhledu (otázka jestli ti to vadí) a pak bych se obával jestli ta obrazovka půjde úplně otevřít do 90° úhlu kvůli té hraně palubky co je nad rádiem, to by chtělo vědět rozměry a jak hluboko do palubky to rádio zapadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak jak píše Fusion, asi nejvíc bych se bál těch rozměrů obrazovky, protože pokud si dobře vzpomínám, tak 306ka má klenutou palubní desku a rádio je dost zapadlé, takže otázka, jak moc to půjde "vyklopit" a druhá část je výhled. Zkus někde sehnat rozměry téhle hračky:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POTREBUJEM PORADIT, KTO MA S TAKYMTO NIECIM SKUSENOSTI. Ako sa vysuva displej, teda mam na myslim ze ci elektromotorcek vysuva celu drahu az do pootocenia displeja do polohy 90stupnov. Pretoze riesim jednu vec. 306ka ma nad radiom hranu palubovky ktora asi bude zavadzat vysunutiu panelu do polohy 90stupnov.

Jedine riesenie by bolo keby sa panel vysunul len do nejakeho uhla, potom vypol motorcek a dal sa rucne nastavovat. Nevadi ze by to nebolo kolmo vysunute. Ide mi o to aby sa motorcek nesnazil cely cas tlacit vysunut to aj ked to nejde. Chapeme sa? Nevem ako inak to napisat.

Ma s tym niekto skusenosti? Velmi by ste mi pomohli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: casual

POTREBUJEM PORADIT, KTO MA S TAKYMTO NIECIM SKUSENOSTI. Ako sa vysuva displej, teda mam na myslim ze ci elektromotorcek vysuva celu drahu az do pootocenia displeja do polohy 90stupnov. Pretoze riesim jednu vec. 306ka ma nad radiom hranu palubovky ktora asi bude zavadzat vysunutiu panelu do polohy 90stupnov.

Jedine riesenie by bolo keby sa panel vysunul len do nejakeho uhla, potom vypol motorcek a dal sa rucne nastavovat. Nevadi ze by to nebolo kolmo vysunute. Ide mi o to aby sa motorcek nesnazil cely cas tlacit vysunut to aj ked to nejde. Chapeme sa? Nevem ako inak to napisat.

Ma s tym niekto skusenosti? Velmi by ste mi pomohli.

No zatím jsem se setkal jen s manuálně vysouvanými. Lehce se zatlačilo směrem dovnitř a nastavilo manuálně do požadované polohy (to vycvaknutí myslím jako např. paměťová karta u dig. fot.). Ale určitě bych před koupí zjistil nějaké info co a jak, aby to nefungovalo např. jako cd mechanika u pc, ta když se neotevře úplně, tak zase zajede zpět. A tady ta vyvýšená hrana palubovky mohla být problém:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...