Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 Jak na to?


nickpaja

Recommended Posts

pokud máš Peugeot auto tak se vyplatí koupit celou sadu a máš klid. Vždy se hodí.

Auto má přítelkyně.... nějaké bity mám ale takhle velký ne ( a nikde jsem se nedočetl jaká to je velikost)... proto se ptám jaký tam pasuje abych nekupoval zbytečně veliký...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě.... Tu knihu jsem už někde na netu sehnal... sice si nepamatuji kde ale tam to napsané taky není... nehledě na to, že tam ani nejsou popsané kotouče s ložiskem...... jestli máš něco novějšího tak bych rád poprosil o novější knihu, případně jestli se dá někde sehnat servisní manuál.... tím nemyslím návod k použití. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Novější knihu nemám jen třeba já co se týče třeba okolo 406 bral z knihy 306,kde je motor 81kW. Občas to chce skloubit více knížek. Třeba co se týče motoru 1,6HDi tak ten je v knize Jak na to Xarra picasso .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novější knihu nemám jen třeba já co se týče třeba okolo 406 bral z knihy 306,kde je motor 81kW. Občas to chce skloubit více knížek. Třeba co se týče motoru 1,6HDi tak ten je v knize Jak na to Xarra picasso .

Koukám, že to je jako u aut koncernu VW :D. Něco VW, něco SK.... posháním co půjde a uvidíme jestli se k něčemu dopátrám....:myslim .... dík :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je síla ..... nejsmutnější je to, že ani když stáhneš dvě knihy \" Jak na to \" ( různé jazykové mutace) jsou rozdílné.... Stahl jsem jednu ve Španělštině a druhou v češtině a bylo to rozdílné..... Já se s autem seznamuji...

[upravil dne 19/2/14 11:08 od 40007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...