Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyndat střechu?


Capy

Recommended Posts

ve čtvrtek sem si přivez hardtop na cabrouše 306 hned nasadil a paráda.

jen taková blbá otázka. má cenu vyndavat plátěnou střechu nebo jí tam nechat pod tím složenou.přijde mi to jako vozit mrtvou váhu. ani nevím kolik váží jestli by to mělo vůbec cenu.A jak složitě se vyndavá když mam elektrohyraulickou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, no mas manual? Kdyz ne tak ja se ti tam pak podivam .. . radi se casto ze se musí nechat natazenaaby byla napnuta tak nevim . . .hele pls kolit te stala? Ja uvazuji taky ze si ho poridim ale nabizejí ho za 40 000 a to mi prijde moc . . .kdybyze mas kontakt na levnejsi . .. :super byl bych ti vdečen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene mam elektrohydrauliku.právě sem myslel že bych jí vyndal natáh a uklidil. tu za 40 maj u Brna vid.já jí sehnal za 30 i tak se mi je nechtělo moc dávat:roll. volal jsem do bazaru kde měli 306 i s ním a domluvil se že mi jí prodaj. jinak to moc dělat nechtěj. občas se objeví nějaká v německu nebo na ebay.zatim o žádné nevím. ale v létě zkusíme podle mojí vyrobit ještě jednu.

jo hele zkus vyhrab inzerát na hlavní stránce clubu je tam auto i sní a mam pocit že jí chtěl loni prodat samotnou za 30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj tak sem koukal do toho manualu ... a prej ji tam mas slozit . .. hlavne pred tim musis skontrolovat jestli neni mokra (plisne).. . ale stejne si myslim ze je zbytecny tahat celou tu konstrukci . ..kolik to muze vazit??? Stejne mit hard top tak bych to asi vyndal ...nech pekne platno odpociva v teplicku garaze . ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...