Jump to content
Sign in to follow this  
Capy

vyndat střechu?

Recommended Posts

ve čtvrtek sem si přivez hardtop na cabrouše 306 hned nasadil a paráda.

jen taková blbá otázka. má cenu vyndavat plátěnou střechu nebo jí tam nechat pod tím složenou.přijde mi to jako vozit mrtvou váhu. ani nevím kolik váží jestli by to mělo vůbec cenu.A jak složitě se vyndavá když mam elektrohyraulickou?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahoj, no mas manual? Kdyz ne tak ja se ti tam pak podivam .. . radi se casto ze se musí nechat natazenaaby byla napnuta tak nevim . . .hele pls kolit te stala? Ja uvazuji taky ze si ho poridim ale nabizejí ho za 40 000 a to mi prijde moc . . .kdybyze mas kontakt na levnejsi . .. :super byl bych ti vdečen

Share this post


Link to post
Share on other sites

nene mam elektrohydrauliku.právě sem myslel že bych jí vyndal natáh a uklidil. tu za 40 maj u Brna vid.já jí sehnal za 30 i tak se mi je nechtělo moc dávat:roll. volal jsem do bazaru kde měli 306 i s ním a domluvil se že mi jí prodaj. jinak to moc dělat nechtěj. občas se objeví nějaká v německu nebo na ebay.zatim o žádné nevím. ale v létě zkusíme podle mojí vyrobit ještě jednu.

jo hele zkus vyhrab inzerát na hlavní stránce clubu je tam auto i sní a mam pocit že jí chtěl loni prodat samotnou za 30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahoj tak sem koukal do toho manualu ... a prej ji tam mas slozit . .. hlavne pred tim musis skontrolovat jestli neni mokra (plisne).. . ale stejne si myslim ze je zbytecny tahat celou tu konstrukci . ..kolik to muze vazit??? Stejne mit hard top tak bych to asi vyndal ...nech pekne platno odpociva v teplicku garaze . ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×