Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sekce Vrakoviste ???


HWSpeedy

Recommended Posts

Původně zaslal: OK406

Vlevo nahoře je Hledání. Na to klikni a pak napiš vrakoviště a už vybírej příspěvky. Napiš si prosím tě do avataru či jména, co máš za Peugeot, motorizaci. Pro lepší orientaci. Jinak vítej v P-C:papa

Jenze vetsina takto nalezenych prispevku je ve stylu - "Tak to zkus na vrakovisti" a podobne. Treba na Oplu jsme meli opravdovy udrzovany seznam vrakovist s kontakty a pripadne popisem co tam maji za veci nebo co naopak nemaji. Nic takoveho tady neni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Nomy se obecně lidem, co obchodují se zlodějema, snažíme vyhnout .....

Sorry ale za některý díly nebudu dávat horentní sumy u prodejce kterej si za pitomej kousek gumičky naúčtuje nehoráznou sumu jen proto že se to nikde jinde nesežene. Tomu se myslím taky může říkat zlodějina. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupujte si elektrony a autorádia kde chcete - pak se ale nedivte, když naleznete dlažku v autě a auto nápravama na zemi.

Čemu říkáš zlodějna ? U spotřebních dílů existuje taky něco, čemu se říká aftermárket ;) A tam ty ceny, oproti "kvalitě" poskytované na vrakáčích zase tak hrozný nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna elektrony nebo rádio bych určitě na vraku nekoupil. I když myslíš že přes inzerát kupuješ 100% zboží?

A když je cena přiměřená dílu tak to samozřejmě klidně koupím nový, ale u některejch dílů se to fakt nedá. A vrakoviště na mně určitě nevydělá když si přijedu pro nějaký plastový serepetičky, relátka apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

no já myslim, že věci z vrakoviště častokrát pomůžou a neni nic špatnýho, mít jejich seznam

Presne i to je muj nazor. Jsem tady sice novej ale i tak. Dat preci jenom 13 klacku za packu blinkru je teda mazec. A napriklad u 307 je tech veci asi povicero (napriklad zadni kotouc na 4 to je taky mazec i kdyz ten bych na vrakovisti stejne asi neshanel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár lidí odmítající koupit hadici nebo elektrony na vrakovišti nezastaví "podnikatelskou činnost" zlodějů, to je trochu naivní představa.

Jestli si koupím autorádio v zastavárně a to rádio je kradený nebo třeba čestně prodaný od opravdovýho majitele co potřeboval rychle prachy na dluhy nebo automaty, do toho mě nic není. Od toho je tady policie aby tohle řešila, ale když je pro ně příjemnější dávat botičky tak to bohužel...

Podle mě právě u těch hadic a pár dalších blbostí není jiný řešení - v Peugeotu za to chcou až lichvářský sumy, druhovýroba neexistuje a 605 na náhr. díly tu byly na foru snad jenom 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Pár lidí odmítající koupit hadici nebo elektrony na vrakovišti nezastaví "podnikatelskou činnost" zlodějů, to je trochu naivní představa.

Jestli si koupím autorádio v zastavárně a to rádio je kradený nebo třeba čestně prodaný od opravdovýho majitele co potřeboval rychle prachy na dluhy nebo automaty, do toho mě nic není. Od toho je tady policie aby tohle řešila, ale když je pro ně příjemnější dávat botičky tak to bohužel...

Podle mě právě u těch hadic a pár dalších blbostí není jiný řešení - v Peugeotu za to chtějí až lichvářský sumy, druhovýroba neexistuje a 605 na náhr. díly tu byly na fóru snad jenom 2.

Přesně tak, na naše auta a nejen na ně, je někdy vrakoviště poslední nadějí, jak sehnat potřebnou součástku. A ceny u Peugeot jsou někdy opravdu nekřesťanské!!! To musí každý uznat. Ať se přizná ten, kdo nebyl nikdy na vrakovišti a nekoupil si tam nějakou součástku či věc;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Ať se přizná ten, kdo nebyl nikdy na vrakovišti a nekoupil si tam nějakou součástku či věc;)

Nechceš si na to udělat anketku? :D

Já se teda hlásím mezi ty, kteří nebyli a nekoupili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...