Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena budikov


kadaver

Recommended Posts

Caute.

Menili ste uz niekto v 406 new model budiky so 4 pristrojmi za tu s 5 pristrojmi? /4 = palivomer, otackomer, tacho, teplomer vody. 5 = teplota oleja, otackomer, palivomer, tacho, teplota vody/. Mam novy model, ale este bez multiplexu.

Myslite, ze sa tam da nasadit aj z modelu s multiplexom?

Nerad by som si nieco do... ;) Jedine co viem, ze sa moze stat je, ze ak tam dam budiky ktore maju najazdene viac km ako moje, tak mi BSI nahodi tie "vacsie" KM. Hm, poradi niekto? :papa

[upravil dne 29.10.07 kadaver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ze by v roce 2001 nebyl v tvym aute multiplex to se mi nezda, kdyz se daval od kvetna 99, pokud mas budiky na verzi bez multiplex site ( budiky nejsou cely kulaty ale dole je ten krouzek kolem seriznutej viz obrazek ) tak vymena je bez problem a pokud budes mit cidlo teploty oleje na motoru tak bude i ukazovat, ale jestli jsou ramecky kolem jednotlivych budiku cele kulate, bez seriznuti dole, tak je to verze s multiplexem a tam pak podle toho co se zde na foru psalo muze dojit k nacteni vetsiho poctu km

verze budiku bez multiplexu - maji seriznute spodni okraje ramecku

960_9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caf.

:) Mam rok 2001 a nemam multiplex. Dik za fotku, podobne si chcem nahodit, ale cele okruhle{su pekne) Ja mam cele okruhle, len zo 4 pristrojmi. Viem ako vyzeraju old model, to su tie Tvoje. :mad: Neviem, ze multiplex sa daval od 5/99 co ja viem az od 6/2001, ale vobec by som sa necudoval. Obcas to frantici mam pocit montovali ako sa im chcelo. :D Problem je ten, ze aj ked nemam multiplex, tak mi BSI nacita tie vyssie Km. To by som si vedel zariadit. Problem vidim v prepajani a snimani budikov multiplex a nemultiplex. Ci mojej BSI nezaharasi... Ci to uz niekto skusal... Hm? :papa

Původně zaslal: Ferry

no ze by v roce 2001 nebyl v tvym aute multiplex to se mi nezda, kdyz se daval od kvetna 99, pokud mas budiky na verzi bez multiplex site ( budiky nejsou cely kulaty ale dole je ten krouzek kolem seriznutej viz obrazek ) tak vymena je bez problem a pokud budes mit cidlo teploty oleje na motoru tak bude i ukazovat, ale jestli jsou ramecky kolem jednotlivych budiku cele kulate, bez seriznuti dole, tak je to verze s multiplexem a tam pak podle toho co se zde na foru psalo muze dojit k nacteni vetsiho poctu km

verze budiku bez multiplexu - maji seriznute spodni okraje ramecku

960_9.jpg

[upravil dne 29.10.07 kadaver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...