Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ako zisti rok vyroby


ajven

Recommended Posts

chlapi viem ze niekde to tu uz bolo ale nemozem to najst kde sa da zistit presny rok vyroby modelu ak zadam VIN.

mozete mi dat link?

Chcem sa uistit ze si objednam rozvodovy remen ten spravny, lebo vyrobca SKF ma na svojej stranke model 406 2,0 hdi vyrabany do 8 mesiaca 2000 a potom 9mes rok 2000.

Diky vopred za link.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[quoteTakže Ti jde spíše o měsíc než o rok :D.

Vlákno nevím, ale tu tabulku jsem si kdysi uložil (je to z DAM kódu ne z VIN, ale to snad nevadí).

Diky LEO,

neviem co je to DAM kod. :myslim

Vo Vin kode mam toto poradie: xxxxxRHYx 80915637

Dim je z toho cisla za rhy ??? Alebo to bude v serviceboxe to cislo 08331, ktore je oznacene oznacene v Anglictine ako AS RPO No ? Ak by to bolo ono tak potom moje auto ma v serviceboxe 08331 a to by mohlo byt v tvojej tabulke ako 8331 a to je September 1999.

Zeby bol rozdiel medzi vyrobou a datumom v technicaku /1.1.2000/ cca 3 mesiace rozdiel ?

[upravil dne 30.10.07 ajven]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

[quoteTakže Ti jde spíše o měsíc než o rok :D.

Vlákno nevím, ale tu tabulku jsem si kdysi uložil (je to z DAM kódu ne z VIN, ale to snad nevadí).

Diky LEO,

neviem co je to DAM kod. :myslim

Vo Vin kode mam toto poradie: xxxxxRHYx 80915637

Dim je z toho cisla za rhy ??? Alebo to bude v serviceboxe to cislo 08331, ktore je oznacene oznacene v Anglictine ako AS RPO No ? Ak by to bolo ono tak potom moje auto ma v serviceboxe 08331 a to by mohlo byt v tvojej tabulke ako 8331 a to je September 1999.

Zeby bol rozdiel medzi vyrobou a datumom v technicaku /1.1.2000/ cca 3 mesiace rozdiel ?

[upravil dne 30.10.07 ajven]

jj to cislo ze serviceboxu mas spravne 8331, nasledujici dvojcisli pak oznacuje zavod ve kterem bylo auto vyrobeno, nekde nedavno tu byl seznam vyrobnich zavodu. To co mas v technicaku je datum prvni registrace auta a to samozrejme bude vzdy "mladsi" datum nez datum kdy auto sjelo z linky.

Napriklad ja mam datum vyroby listopad 95 ale auto bylo prihlaseno taky az v lednu 1996, takze v technicaku mam datum registrace az 1996

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

[quoteTakže Ti jde spíše o měsíc než o rok :D.

Vlákno nevím, ale tu tabulku jsem si kdysi uložil (je to z DAM kódu ne z VIN, ale to snad nevadí).

Diky LEO,

neviem co je to DAM kod. :myslim

Vo Vin kode mam toto poradie: xxxxxRHYx 80915637

Dim je z toho cisla za rhy ??? Alebo to bude v serviceboxe to cislo 08331, ktore je oznacene oznacene v Anglictine ako AS RPO No ? Ak by to bolo ono tak potom moje auto ma v serviceboxe 08331 a to by mohlo byt v tvojej tabulke ako 8331 a to je September 1999.

Zeby bol rozdiel medzi vyrobou a datumom v technicaku /1.1.2000/ cca 3 mesiace rozdiel ?

[upravil dne 30.10.07 ajven]

DAM kód není součástí VIN kódu, ale je z něj nějak odvozen. Já ho mám například na sloupku dveří nebo se dá zjistit v Peugeotu z VINu (objednávají se podle toho náhradní díly). Jak píše Ferry ten DAM kód máš asi správně.

Pokud nemáš originál techničák, tak je to běžná praxe prodejců (dovozců), že u auta vyrobeného a třeba i prodaného na konci roku dají registraci na začátek dalšího roku a auto hned vypadá o rok mladší. Jinak pokud na svém voze nenajdeš žádnou součástku s rokem 2000, tak se to dalo čekat. Já mám auto také vyrobeno na přelomu roku, ale mám tam součástky jak z roku 2000, tak z roku 2001.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to u mojí 406tý jim to celkem trvalo, než ji prvně registrovali:myslim

Výroba: 18.09.1996

Registrace: 10.02.1997

A ropis je vyroben: 19.07.1995

a registrace v Belgii 10.01.1996 a to má ještě psanou stříbrnou metlu, ale v belgii si ho hned po koupi nechali saniťáci stříknout na bílo ...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a ještě něco - kolik bylo stupňů výbavy? Na 406tý mám 3 a na ropisovi je 1 :mad: Vzhledem k tomu, že 406 je fullhouse až na kožené, elektrické a vyhřívané sedáky a zadní stěrač, tak by mi vycházelo něco kolem 4 stupňů, ale zase logicky by mi sedělo více 5 :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: ajven

Diky ferry:

hladam si tu podla tohto:

http://compass2.vsm.skf.temp.pi.se/Index_Car.aspx?page=cars/carToKits.ascx

A našel si co si potřeboval???

to OK406,

hej nasiel som tam ten typ rozvodaka na moju 2.0hdi. Uz je objednana.

Ak chcete niekto menit rozvody do modelu 2.0hdi 66kW tak sa objednali este 2 sady. Ak chcete niekto to kupit pod cenu dajte vediet. Dame to lacnejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pacinka

kde najdu DAM kod na P406 Break novy model? našel jsem tu, že je na A sloupku, ale asi jsem trotl a nevym co je A sloupek:mad:

Když otevřeš dveře u řidiče, tak u pantů je samolepka, kde je tlak na huštění pneumatik, číslo barvy karoserie a DAM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leo

Původně zaslal: pacinka

kde najdu DAM kod na P406 Break novy model? našel jsem tu, že je na A sloupku, ale asi jsem trotl a nevym co je A sloupek:mad:

Když otevřeš dveře u řidiče, tak u pantů je samolepka, kde je tlak na huštění pneumatik, číslo barvy karoserie a DAM.

myslel jsem si to, ale nebyl si jistej, dík moooooooooooooc

vychází mi 6. leden 2000:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pacinka

kde najdu DAM kod na P406 Break novy model? našel jsem tu, že je na A sloupku, ale asi jsem trotl a nevym co je A sloupek:mad:

nie si sam, kolko je vlastne tych stlpikov?

A, B,C, D:myslim:myslimalebo len A,B,C,:myslim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Ak chcete niekto menit rozvody do modelu 2.0hdi 66kW tak sa objednali este 2 sady. Ak chcete niekto to kupit pod cenu dajte vediet. Dame to lacnejsie.

No, já bych docela rád ten plastový bazmekl na stahovačku, jak jsi sliboval ... :myslim:P:mrk:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...