Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna rozvodového řemenu 307


Pegoo

Recommended Posts

Hledal jsem po kolika km se mění rozvody na Peugeot 307.

Chytrá kniha mi hodila hodnoty kterým nějak nemohu věřit.

Výměna za obtížných podmínek 180000km/144měsíců.nebo za normálních podmínek 240000km/288měsíců.

Je to Peugeot 307 rok 2005,1560 cm3 tedy 1,6HDi 66kW FAP není.

Je to možné ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,radši ho vyměň...i těch 180000 km je dost.Výrobci značkových řemenů(contitech,bosch,atd.)-myslím tím řemeny,které už kupuješ jako ND,uvádějí doporučení výměny 80 000 km.Tak Ti nevim.A to mi říká distributor,od kterého rozvody kupuju.Minule jsem se tady s někým dohadoval o intervalu výměny oleje v převodovce,tak bych to nerad zase řešil.Zajímalo by mně,jak to s těma rozvodama je.Děsím se,že se utrhne,tak měním při 80 000km......

Máte někdo 100% informace,jak to vlastně je???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: klumir

No,radši ho vyměň...i těch 180000 km je dost.Výrobci značkových řemenů(contitech,bosch,atd.)-myslím tím řemeny,které už kupuješ jako ND,uvádějí doporučení výměny 80 000 km.Tak Ti nevim.A to mi říká distributor,od kterého rozvody kupuju.Minule jsem se tady s někým dohadoval o intervalu výměny oleje v převodovce,tak bych to nerad zase řešil.Zajímalo by mně,jak to s těma rozvodama je.Děsím se,že se utrhne,tak měním při 80 000km......

Máte někdo 100% informace,jak to vlastně je???

No fakt jsem zíral s otevřenou pusou.Já jezdím s Škodou Octavia 1,6 55kW a psaly výměna na 90000km já najezdil 80000km a měl jsem strach dál jezdit, tak jsem si ho začal měnit a když jsem ho vyndal byl úplně popraskanej a při ohnutí se začaly odlupovat zuby.Vodní pumpa byla volnější tak jsem ji dal též.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to oficiální údaj výrobce.

U 1,4 a 1,6 HDi max. mez výměny 240 000 km

2,0 HDi 160 000 km.

Doporučujeme výměnu 180 000 km 1,4 + 1,6 HDi respektive 120 000 km u 2,0HDi. Zatím nebyl jediný problem.

Je to samozřejmě za předpokladu, že rozvody na voze jsou původní nebo byla při předešlé výměně použita original sada rozvodů včetně správné montáže , napnutí atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...