Přejít na obsah
ondris

komu nefunguje ABS a kasle nato????

Recommended Posts

Původně zaslal: klumir

....Blbé na ABS je to,že když jen jedno jediné kolo bude ve vduchu,nebo na nějakém kluzkém povrchu(třeba zamrzlá kaluž)povolí tlak v brzdách ostaních ko....l

Tomu se mi nechce věřit. na každém kole je čidlo a a ŘJ přes elmag. ventil koriguje jen větev konkrétního kola, nebo větev. pokud např. dozadu vede jedna a pak se dělí na kola.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: klumir

....Blbé na ABS je to,že když jen jedno jediné kolo bude ve vduchu,nebo na nějakém kluzkém povrchu(třeba zamrzlá kaluž)povolí tlak v brzdách ostaních ko....l

Tomu se mi nechce věřit. na každém kole je čidlo a a ŘJ přes elmag. ventil koriguje jen větev konkrétního kola, nebo větev. pokud např. dozadu vede jedna a pak se dělí na kola.

Mám čidlo nejen na každém kole zvlášť, ale rovnou i + přípravu na zadní kotoučové brzdy, které by ono ABS samozřejmě měly - to mám taky v plánu koupit ;-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jasně,že má každé kolo svůj snímač otáček.Ale tlak řídí pro všechny kola stejně.Až u nové generace ABS to nějak řešili,ale nevím úplně přesně jak,takže tady nebudu pouštět nesmysly....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já s ABS nikdy problém neměl - ať je zima, morko nebo sucho - když zabrat má, zabere , když nemá tak nemá a vše je v pohodě :)

Jedine co mne jednou vystrasilo bylo to, ze ABS zabiralo strasne brzo - ale bylo to pouze brzdovou kapalinou ktera chybela => musel se pedal vice zmacknout a kdyz uz ona brzda dost zabrzdila, zabralo i ABS (drive nez jindy) - doliti DOT 3 to ale vyresilo ;-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku