Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

k smíchu ? (no ja se teda smál)


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: kobra

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: kobra

jo to je hezký....mate nějaký trik , jak by to šlo uložit na disk ?

Prubni tenhle link :super

má to fungovat tak , že zadám adresu na ten soubor a jen vyberu , jak to chci uložit ? Zkoušel jsem to a nejde mi to . Máte někdo tip ?

Hm, ted jsem to testnul a a ve Firefoxu mi to nějak nejede, napiše to:Error: Header error. :( ale v IE to funguje:) Chvilku to trvá, tak vydrž

[upravil dne 27/10/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

má to fungovat tak , že zadám adresu na ten soubor a jen vyberu , jak to chci uložit ? Zkoušel jsem to a nejde mi to . Máte někdo tip ?

Přesně tak. Očividně to má slabší chvilky, ale napodruhý sem to video právě stáhnul. Je to (aspoň pro mě) taková přijatelnější alternativa k softům co bys instaloval na comp.

Úplně nejstupidnějším řešením je vylovení flv souboru kdesi z cache a pak buďto konvertování do avi, nebo přehrávání v něčem co to umí. Zkus se pana googla zeptat na "youtube video download", či "flv converter", existujou toho mraky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhneš a nainstaluješ Vdownloader, spustíš ho a do políčka VIDEO URL zlopíruješ odkaz na video ( prostě adresu na které se to spouští ) . Videa,na které jsou tu odkazy mě šli v pohodě uložit na disk, zatím mi to šlo uvšeho , co je na youtube.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...