Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kouslo se mi radio


fimima

Recommended Posts

V hledani jsem neuspěl,tak budu hledat pomoc u vas.Včera pri ceste autem se mi z ničeho nic kouslo autoradio.Proste se seklo a nevidalo ani hlaska.Nefungoval žadnej čudlik,i čas se zastavil a nepomohlo ani zamčeni auta centralem.Po osmi hodinach displej pořad svitil MICHAJTE 13 07.Pomohlo až doma odpojeni baterky a znova zapojeni po par minutach.Stalo se vam to už nekomu?Snad to neznamena že radio pomalu odchazi do důchodu?!

post-0-14109596825114_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Jo občas se to stane. Ale chvilkové odpojení napájení to vyřeší. Je to určitě lepší, než namotaná kazeta. :D;)

Tak to zatim neznam s tou namotanou kazetou,a doufam že se tomu vyhnu.Jinak v posledni době pozoruju že nejak špatne chyta stanice.Nevite nekdo jestli to lze nějak jednoduše zesilit ten signal?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi začalo blbnout radio...šumět atd...

Pak jsem si vzpoměl na to, že jsem někde na výfuku viděl takový zemnící pásek a já ho tam po výměně středního dílu neměl. Dolěla jsem ho a je to dobré. Už zase chytám v krkonoších i Němce a Rakušáky...

Jen nevím, čím to je...není mi to nějak jasný. Výfuk je stejně připojený přes vlnovec na motor a ten uzeměný je nee?

Tak ja to, že to rušilo příjem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Georginho_cz406: v Krkonoších rakouský rádio? To snad ne:bojim. To bych mohl já na Šumavě chytat poláky:D:D:D

PS: ovšem pokud nejedeš na střední, popř. dlouhé vlny. Pak snad ano. Já ladím pouze na VKV západní norma:super

[upravil dne 30/10/07 Ladman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...